![]() |
Re: E30 - Bulgaru
in loc sa muncesti vad ca tie iti ardea de pozee ....:))
|
Re: E30 - Bulgaru
:))) norocu meu cu stivuitoru ca altfel eram in pom ...oricum mi`am luat carne calumea ca i`am tinut din treaba pe baieti.... tipa sefu la ei :))) intr-un final a iesit bine .... o sa fie spectacol cand il pun sus atunci sa vedem ce si cum ... app nu vi sa ma ajuti ca sunt singur singurel :))
|
Re: E30 - Bulgaru
Ce sa ajute ca omu nu mai vede bine, cica i-a zis doctoru sa lase ochelarii si sa umble cu un binoclu la ochi :|
|
Re: E30 - Bulgaru
Quote:
p.s ..vezi ca ti-am gasit inaltatoare pt . picioare sa fii si tu in randul lunii sa nu te mai cautam pe sub masinii...piticule:D |
Re: E30 - Bulgaru
:))))))
|
Re: E30 - Bulgaru
Salut. Am cutie ZF daca vrei. Suna-ma si vb . Bafta multa
|
Re: E30 - Bulgaru
felicitari mosule ...... sa ai numai reusite cu el .....
Trebuie sa vb de planetarele alea ka nu am mai ajuns la tine sa le iau de atunci :) aku caute niste bielete si niste bucsi :) |
Re: E30 - Bulgaru
Salut Vlad si felicitari pt masina! Ce ai facut cu motorul 12v? mai ai piese gen debitmetru, regulator relanti?
|
Re: E30 - Bulgaru
ms frumos :D mai am piese dar sincer sa fiu nu stiu in ce stare sunt ... vino la curte si le probezi vezi ce si cum ... :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:44. |
- Copyright 2026 4Tuning