Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Audi S3 2.0T vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/163313-audi-s3-2-0t-vs.html)

Kiki 18-01-10 06:28

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Quote:

Originally Posted by BYG'u (Post 2987563)
apropo kiki am auzit ca "ai fost egal cu mine ?" cand si cum ?? ca eu nu stiu sa fi fost asa

nu am spus nici o data ca te-am batut pt ca ar fi o minciuna. cand ne-am dat din mers atunci de 3 ori, prima data pe 2 cat am derapat te-ai dus o masina in fata si pana la 200 nu te mai duceai dar nici nu veneam, a 2-a oara ai dat tu claxomu si am fost egali pana la 200 (am reusit sa nu mai derapez ca nebunu) si ultima data cand ne-am dat de la 60 a3-a te-ai dus o masina jumate, era si normal cuplu mai mare... io asa imi aduc aminte gresesc?
PS de pe loc nu vad sensu...poate sa sper ceva doar cu slikuri...

Hooya1985 18-01-10 12:56

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
nu va certati aiurea...

Kiki 18-01-10 13:21

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
nu e cearta poate a fost o neintelegere sau dezinformare....

Hooya1985 20-01-10 09:43

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Vad ca e liniste si pace ;p

dragusu 20-01-10 10:27

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
pe zapada asta ma dau cu tine cu X5

Hooya1985 20-01-10 23:22

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
te astept si asa
de cat nimic :)

dragusu 21-01-10 03:47

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Quote:

Originally Posted by Hooya1985 (Post 2998171)
te astept si asa
de cat nimic :)

am ajuns la bz...
da nu am dat de nimeni pe traseu...

Hooya1985 21-01-10 15:11

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
:))
Ps: cum e drumu ?

dragusu 21-01-10 15:28

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
e bun nu e problema se merga cu 150 lejer

TOBA^ 24-01-10 05:25

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
cum se face mai cald si o sa gasim un cadru legal,pot venii sa ma aliniez si eu la start cu tine...daca vrei !

Hooya1985 24-01-10 22:48

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Normal ca vreau doar te-am sunat acum o saptamana jumate sa ne vedem si apoi a venit zapada si am intrat in standby :)
Ne vedem cand poti toba...doar trebuie sa imi iau revansa ;)

Pinky 25-01-10 14:42

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Subscriu la ce zice Toba. Tot revansa, da cu Toba :P Si cu tine, daca esti prin zona ;)

Hooya1985 26-01-10 15:36

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
ok nu ma deranjeaza,chiar vreau sa vad ce iese .. din cate stiu la baza ar fi wrx parca si dupa nu mai sti :)

TOBA^ 26-01-10 18:14

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
ati sarit pe mine??:))))

Hooya1985 01-02-10 04:22

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
pai da.. :-)


All times are GMT +2. The time now is 13:34.

- Copyright 2026 4Tuning