Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   DRIVER 3 - The Game, aka DRIV3R (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/1631-driver-3-the-game-aka-driv3r.html)

[T3m]b3|| 27-10-04 05:35

Va tzin la curent cu ce fac rost ! ;)

Al3xius 05-11-04 07:58

vezi sa nu fie numele la misto k am patit si eu mai demult chestia asta ! :wink:

200SX 05-11-04 09:55

Driv3r are lansarea pt PC pe 15 noiembrie, cel putin asa se anunta mai peste tot pe net, oricum inca pe site-uri gen ISO news, nforce.nl.......... nu s-a anuntat inca aparitia lui asa ca nu stiu ce trageti voi acolo de pe net poate trageti versiuni pt console

Hondarul 05-11-04 09:58

BURNOUT 3 de la EA Games... Numai viteza !!!!!!!!

Ala joc...

el_loco 05-11-04 10:46

BURNOUT 3 e doar pt. X-Box...

shadow 05-11-04 11:16

Am eu GTA San Andres.
Cine il vrea sa dea un semn de viata!!!

RoSonic 15-03-05 14:47

DRIV3R ..... it's alive !!!!! :twisted: se lanseaza in sfarsit cica pe 18 !!!!

dar....DOWNLOAD STARTED 8) traiasca sursele underground!!!! :twisted: :twisted: ... pacat ca nu am decat 32K teava externa.... deci e ceva de asteptat pana termin de tras... :evil:

driver 15-03-05 17:38

de unde sa'l yau
zi si mie pls site sau cva ca dc++u nu'mi merge

xxdadixx 15-03-05 19:54

GTA San andreeas si Gran Turismo 4 :P Pe PS2. GT4 rules. GTA-ul dezamageste la grafica. Pe PC cred ca e mai buna :cry:

ZooM-ZooM 15-03-05 20:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"shadow\"
Am eu GTA San Andres.
Cine il vrea sa dea un semn de viata!!!

pt pc?!?!?!?!?!? vb serios?! VREAU!!! DC SI MERGE...:)

el_loco 16-03-05 09:18

DECI: GTA SA nu a aparut inca pe PC.Ceea ce se gaseste pe DC sunt imaginile de PS2.Jocul va aparea pe PC in iunie 2005 (sa speram ca nu vor fi amanari)
Revening la subiect Driv3r: jocul are 4 gb, e pe torente, asa ca rabdare la download pt. cei care nu au tzeava...

RaveBoy 16-03-05 10:59

explicatimi cum se fol acest torente si ce trebe sa fac .... ca il i-au de la scoala am teava beton

B 68 VLD 16-03-05 11:52

Driver 3 l-a luat un prieten de pe net. Maine mi-l da si mie. :wink:

RoSonic 16-03-05 13:49

dati pe hub-uri search dupa \"rld-drvr\" e o imagine \".iso\".... 3.5 giga.... have fun!!! :wink:

RaveBoy 16-03-05 14:05

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B 68 VLD\"
Driver 3 l-a luat un prieten de pe net. Maine mi-l da si mie. :wink:

Mi-l aduci si mie joi la intalnire .... Plzlzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz


All times are GMT +2. The time now is 23:27.

- Copyright 2026 4Tuning