![]() |
Va tzin la curent cu ce fac rost ! ;)
|
vezi sa nu fie numele la misto k am patit si eu mai demult chestia asta ! :wink:
|
Driv3r are lansarea pt PC pe 15 noiembrie, cel putin asa se anunta mai peste tot pe net, oricum inca pe site-uri gen ISO news, nforce.nl.......... nu s-a anuntat inca aparitia lui asa ca nu stiu ce trageti voi acolo de pe net poate trageti versiuni pt console
|
BURNOUT 3 de la EA Games... Numai viteza !!!!!!!!
Ala joc... |
BURNOUT 3 e doar pt. X-Box...
|
Am eu GTA San Andres.
Cine il vrea sa dea un semn de viata!!! |
DRIV3R ..... it's alive !!!!! :twisted: se lanseaza in sfarsit cica pe 18 !!!!
dar....DOWNLOAD STARTED 8) traiasca sursele underground!!!! :twisted: :twisted: ... pacat ca nu am decat 32K teava externa.... deci e ceva de asteptat pana termin de tras... :evil: |
de unde sa'l yau
zi si mie pls site sau cva ca dc++u nu'mi merge |
GTA San andreeas si Gran Turismo 4 :P Pe PS2. GT4 rules. GTA-ul dezamageste la grafica. Pe PC cred ca e mai buna :cry:
|
Re:
Quote:
|
DECI: GTA SA nu a aparut inca pe PC.Ceea ce se gaseste pe DC sunt imaginile de PS2.Jocul va aparea pe PC in iunie 2005 (sa speram ca nu vor fi amanari)
Revening la subiect Driv3r: jocul are 4 gb, e pe torente, asa ca rabdare la download pt. cei care nu au tzeava... |
explicatimi cum se fol acest torente si ce trebe sa fac .... ca il i-au de la scoala am teava beton
|
Driver 3 l-a luat un prieten de pe net. Maine mi-l da si mie. :wink:
|
dati pe hub-uri search dupa \"rld-drvr\" e o imagine \".iso\".... 3.5 giga.... have fun!!! :wink:
|
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:27. |
- Copyright 2026 4Tuning