Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Fiat 500 at SmokeDesign (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/16293-fiat-500-at-smokedesign.html)

Detman 24-04-06 01:06

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
si cat ai dat pe masina?? cand se afla in starea initiala :)

fiat500 24-04-06 10:38

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by Detman
si cat ai dat pe masina?? cand se afla in starea initiala :)

asta nu cred k are asha mare importantza, dar totus dak suntetzi curioushi va spun...2000 euro a fost mashina

Corse 24-04-06 10:54

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
CAT? enorm de mult 2000 pt masina aia si in starea in care era

vlad_VSV 24-04-06 11:12

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
poate ca ii masina de epoca si deaia o costat atata......dute la unu cu un IMS si vezi cat iti cere pe el

Detman 24-04-06 12:05

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
mi-a cerut unu pe un Fiat 600 ... in stare impecabila 2000 Euro ...
am ramas cu traume :P ... :)) .

sandrei 24-04-06 12:32

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
cat a costat masina sau cat s-a invesstit in ea nu are nici o importanta,ci rezultatul final conteaza...

vlad_VSV 24-04-06 12:59

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
in cazuri deastea tre' sa fi super pasionat de ceea ce faci ca sa nu te uiti la bani......oricum bravo fiat500 si multa bafta in continuare...........la tine creca se aplica ce am scris cu un rand mai sus:D:D

valib 24-04-06 13:13

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
numa sa n-ai probleme la inmatriculat...ca se leaga astia de toate.
succes in continuare!

fiat500 24-04-06 14:14

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by sandrei
cat a costat masina sau cat s-a invesstit in ea nu are nici o importanta,ci rezultatul final conteaza...

asha e, rezultatul conteaza...
la inmatriculat nu am probleme, adik deja e inmatriculata cu itp shi rar facute toate actele la zi:) , dar dupa ce e gata vreau sa omologhez toate modificarile facute sa nu am probleme mai tarziu

valib 24-04-06 22:44

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
pot sa aflu cat te-a costat inmatriculatu`?
nu de alta...dar am un oltcit cu numere vechi, si trebuie sa il inmatriculez curand.

fiat500 24-04-06 23:15

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
asta nu shtiu sa itzi spun...cam 200 euro cu toate shpagile date pe la buc pt k nu au vrut sa imi radieze mashina
decat sa umblii dupa o gramada da hartii shi sa stai la rand cu mashina sau sa nu itzi faca itpu din cauza unei tampenii...mai bine asha

smoke 24-04-06 23:25

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
lol.. lasa ma si tu cat poti clasified :))))))))))

claudius 25-04-06 10:04

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
daca nu am 18 ani pot sa inmatriculez o mashina pe numele meu?

claudius 25-04-06 10:10

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
scuze de offtopic :D

Tudy 25-04-06 11:11

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
E lucrata bine si cu cap. Sigur va arata super bine.

Bravo fiat500 si nu in ultimul rand, bravo Smoke Design.
Succes in continuare ;)


All times are GMT +2. The time now is 04:12.

- Copyright 2026 4Tuning