![]() |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
si cat ai dat pe masina?? cand se afla in starea initiala :)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
CAT? enorm de mult 2000 pt masina aia si in starea in care era
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
poate ca ii masina de epoca si deaia o costat atata......dute la unu cu un IMS si vezi cat iti cere pe el
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
mi-a cerut unu pe un Fiat 600 ... in stare impecabila 2000 Euro ...
am ramas cu traume :P ... :)) . |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
cat a costat masina sau cat s-a invesstit in ea nu are nici o importanta,ci rezultatul final conteaza...
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
in cazuri deastea tre' sa fi super pasionat de ceea ce faci ca sa nu te uiti la bani......oricum bravo fiat500 si multa bafta in continuare...........la tine creca se aplica ce am scris cu un rand mai sus:D:D
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
numa sa n-ai probleme la inmatriculat...ca se leaga astia de toate.
succes in continuare! |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
la inmatriculat nu am probleme, adik deja e inmatriculata cu itp shi rar facute toate actele la zi:) , dar dupa ce e gata vreau sa omologhez toate modificarile facute sa nu am probleme mai tarziu |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
pot sa aflu cat te-a costat inmatriculatu`?
nu de alta...dar am un oltcit cu numere vechi, si trebuie sa il inmatriculez curand. |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
asta nu shtiu sa itzi spun...cam 200 euro cu toate shpagile date pe la buc pt k nu au vrut sa imi radieze mashina
decat sa umblii dupa o gramada da hartii shi sa stai la rand cu mashina sau sa nu itzi faca itpu din cauza unei tampenii...mai bine asha |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
lol.. lasa ma si tu cat poti clasified :))))))))))
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
daca nu am 18 ani pot sa inmatriculez o mashina pe numele meu?
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
scuze de offtopic :D
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
E lucrata bine si cu cap. Sigur va arata super bine.
Bravo fiat500 si nu in ultimul rand, bravo Smoke Design. Succes in continuare ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 04:12. |
- Copyright 2026 4Tuning