![]() |
Re: Audi A3
Valabil!
|
Re: Audi A3
uppppp.
|
Re: Audi A3
Hai baietzi nimeni un A3 1,9Tdi, consum mic, agera, etc.
|
Re: Audi A3
|
Re: Audi A3
Valabil
|
Re: Audi A3
un nissan almera 1.6 16v + 1000e din partea mea ? ai link la semnatura daca esti interesat .
|
Re: Audi A3
Cred ca glumesti. Pai masina mea face 4000E plus ca a ta nu e inmatriculata? deci ce imi dai tu trebuie sa dau la inmatriculare daca nu sa mai pun de la mine:)). Bafta la vanzare. Ce daca e pe Bulgaria tot neinmatriculata este.
|
Re: Audi A3
te intereseaza https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-2001-a.html
|
Re: Audi A3
ceasurile de bord nu le dai?:)
|
Re: Audi A3
nu dau ceasurile. si alexanducu nu mersi de oferta dar mai stau. tks.
|
Re: Audi A3
Valabil !!!! La cash se mai negociaza. Pret 5500E
|
Re: Audi A3
Hai sus cu ea!
|
Re: Audi A3
Valabil!
|
Re: Audi A3
Valabil s-ar putea doar pana vineri......
|
Re: Audi A3
Valabil.....UP!
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:21. |
- Copyright 2026 4Tuning