Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   Cu dacia acasa la Mos Craciun (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/161593-dacia-acasa-mos-craciun.html)

deniel 07-01-10 17:37

Re: Cu dacia acasa la Mos Craciun
 
Cred ca a dat cam mult, 400 de euro pe o dacie din 84,oricum bravo lui

VladM 09-01-10 19:20

Re: Cu dacia acasa la Mos Craciun
 
Asta ai inteles tu din tot ce scrie acolo,ca a dat 400 euro pe Dacie ?:)))

B 51 zym 12-01-10 14:25

Re: Cu dacia acasa la Mos Craciun
 
fiecare cu ce il doare .. ;)

DACIA 1410 Valy Multescu 05-06-10 21:37

Re: Cu dacia acasa la Mos Craciun
 
Quote:

Originally Posted by DaciaFWE (Post 2945042)
Uitati ce am gasit in ziar :))

Mai ai ziarul ăla ? :D

DaciaFWE 11-06-10 10:29

Re: Cu dacia acasa la Mos Craciun
 
da....


All times are GMT +2. The time now is 18:59.

- Copyright 2026 4Tuning