![]() |
Re: Cu dacia acasa la Mos Craciun
Cred ca a dat cam mult, 400 de euro pe o dacie din 84,oricum bravo lui
|
Re: Cu dacia acasa la Mos Craciun
Asta ai inteles tu din tot ce scrie acolo,ca a dat 400 euro pe Dacie ?:)))
|
Re: Cu dacia acasa la Mos Craciun
fiecare cu ce il doare .. ;)
|
Re: Cu dacia acasa la Mos Craciun
Quote:
|
Re: Cu dacia acasa la Mos Craciun
da....
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:59. |
- Copyright 2026 4Tuning