![]() |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut,
Ma intereseaza si pe mine niste preturi pentru urmatoarele machete: 1. http://cgi.ebay.de/1-18-Solido-VW-Go...item4a9dd0c194 2. http://cgi.ebay.de/VW-Golf-4-GTI-Rev...item414c48bef6 3. http://cgi.ebay.de/VW-Golf-4-IV-GTI-...item414c3be12a 4. http://cgi.ebay.de/Maisto-1-18-BMW-3...item2ea9eed4f1 5. http://cgi.ebay.de/1-18-BMW-M3-GTR-S...item45f080cd8e sorry ca am dat asa multe linkuri, dar vreau sa am de unde alege. nu prea inteleg bine germana, dar cred ca unele din modelele selectate sunt cu licitatii. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Golf 1 Rosu am licitat pentru cineva dar o sa sara de 300 lei.
Golf 4 o sa ajunga peste 200 lei. Golf 4 GTI - asta nici nu mai vorbesc peste 350 lei. Bmw - asta e fix 38 Euro cu totul. Bmw GTR scump tare :shock: |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Merci ca ai avut rabdare sa-mi calculezi pretul la fiecare.
Poate gasesti tu un golf 4 gti la pret mai convenabil ... si ne intelegem. As dori pe rosu in principal, dar in functie de pret e buna orice culoare. E36 ... am gasit poze cu el si nu imi pare prea bine facut ... modelul bburago ... asa ca momentan sunt in cautare de golf gti la pret bun. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut,
Spune-mi te rog daca poti sa cumperi macheta asta si care sunt costurile pana in Iasi. LINK Astept un raspuns. Toate cele bune, Cristi ;) |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Astept raspuns cu pretul transportului.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
OK, imi dai un semn cand ai totul calculat.
Mersi. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
am 2 intrebari /nelamuriri
cum platesti tu astora ? unii nu trimit in romania....deci cum le aduci in tara? mersi. Quote:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Are pe cineva in Germania, care le colecteaza de la vanzatori (ii vin pe adresa respectivului din Germania) si acest cineva i le trimite pe urma in Romania. Cred...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Nuculetul ce spui tu e 100% adevarat.;) Bineinteles, omul plateste transportul pana in Ro.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
Vrea 43$ pentru prima macheta si 15$ pentru urmatoarele. Deci 23+43+10=76$ total. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut,
Nu te supara, dar eu nu am inteles ceva, de unde 43 de dolari prima macheta?? Ea e 23 pe site + transport + comisionul tau nu? Nu inteleg de unde scorul asta! Mai explica-mi odata mai amanuntit. Mersi! |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Vrea 43$ TRANSPORTUL pentru o singura macheta.
23$ costa ea si 10$ comisionul. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Nu Promo, e foarte simplu. Omul plateste pretul machetei + transportul afisat pentru Romania, spre exemplu 15 E si comisionul atat. Restul e treaba mea, transportul in Germania ma intereseaza pe mine.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Multumesc pentru ca te-am deranjat, dar prefer sa mai astept poate apare pe aici, sau stie altcineva cum as putea sa aduc mai ieftin.
Te salut, Cristi ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 00:50. |
- Copyright 2026 4Tuning