Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   Masina mea DACIA (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/161169-masina-mea-dacia.html)

Bughilas 31-12-09 17:20

Re: Masina mea DACIA
 
intretinuta Solenza ta si sunt sigur ca veai avea grija de ea in continuare.
Daca te-ai putea invarti de o folie si pe fata da si mai bine..
Oricum un an nou mai bun si sanatate !

valitataye 01-01-10 21:40

Re: Masina mea DACIA
 
frumoasa masinuta..chiar astept pozlele cu interiorul:D...spor la modificat in continuare

Greenhullk 02-01-10 10:35

Re: Masina mea DACIA
 
1 Attachment(s)
arata bine masina o suspensie si niste jante ar rupe gura targului :P uite ca idee

B.B.Y 02-01-10 16:35

Re: Masina mea DACIA
 
ms dragi confrati pentru sfaturi.....folia pe fata va fi pusa in maxim 2 sapt,jantele la vara iar in legatura cu suspensia eu cred ca solenza e o masina destul de joasa pt strazile noastre...bafta si numai bine

B.B.Y 02-01-10 16:37

Re: Masina mea DACIA
 
Quote:

Originally Posted by Greenhullk (Post 2939437)
arata bine masina o suspensie si niste jante ar rupe gura targului :P uite ca idee

nu te supara...ce model de jante ai...ce dimenisiuni si vreau sami spui daca atinge in viraje pe loc sau in contraaripi..ms mult bafta

Greenhullk 02-01-10 17:58

Re: Masina mea DACIA
 
am avut acum a mea e stok am avut jante bbs 15" cu gume 195\45\15 si iti spun sincer nu mi-au atins si nu am avut nici cea mai mica problema cu ea iti sugerez sati o lasi mai jos pt ca odata ce ai pus jante de 15"o sa fie 4x4 ma intelegi ce vreau sa spun pt susp dak esti interesat vb :D

B.B.Y 03-01-10 17:40

Re: Masina mea DACIA
 
ok...o sa vb...bafta

B.B.Y 04-01-10 22:10

Re: Masina mea DACIA
 
cine stie de unde pot achizitiona stickere 4 tuning...scuzati daca s-a mai discutat....am dat search si nu am gasit mare lucru....multumesc anticipat !

andi_cimpean 05-01-10 12:01

Re: Masina mea DACIA
 
Quote:

Originally Posted by B.B.Y (Post 2946786)
cine stie de unde pot achizitiona stickere 4 tuning...scuzati daca s-a mai discutat....am dat search si nu am gasit mare lucru....multumesc anticipat !

https://forum.4tuning.ro/101-bazar-au...kere-auto.html

B.B.Y 05-01-10 13:04

Re: Masina mea DACIA
 
multumesc mult Andi...numai bine!

KingDesign 09-01-10 10:54

Re: Masina mea DACIA
 
Foarte frumos. Sa-l stapanesti cu bine. Sfat. Vopseste ploapele de la masina, si incearca sa inlocuiesti lampile de la placuta de inmatriculare cu LEDuri albe calde sau reci. Asta urmeaza sa fac eu in primavara. Totodata ar arata misto si Angel-eye pe fata si spate.

B.B.Y 16-01-10 22:47

Re: Masina mea DACIA
 
ms mult pt sfaturi. bafta si numai bine

KingDesign 21-01-10 18:40

Re: Masina mea DACIA
 
Poti sa-mi prezinti jentie de 15
Merge roata de 195 pe Solenza?

Greenhullk 21-01-10 18:42

Re: Masina mea DACIA
 
Quote:

Originally Posted by KingDesign (Post 3000503)
Poti sa-mi prezinti jentie de 15
Merge roata de 195 pe Solenza?

merge fara probleme dar sa pui talon de 45 sa nu-ti atinga pe undeva :)

B.B.Y 02-03-10 15:41

Re: Masina mea DACIA
 
sal...din nou. Imi cer scuze ca nu am mai postat dar am vazut ca nimeni nu e interesat si nu a avut rost..dar poate e unul dintre voi interesat sau posesor de solenza chiar si vom putea schimba pareri. Am pus folia pe fata asa cum am promis, un sticker cu 4 Tuning pe luneta si deschidere a portbagajului din buton....vreau pareri sfaturi si idei noi bafta si numai bine


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning