Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VERSUS AUTO (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto.html)
-   -   Toyota SUPRA vs Audi RS4 ...... (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto/1607-toyota-supra-vs-audi-rs4.html)

ZoliaT 27-07-04 18:33

1 Attachment(s)
o mica plimbare cu rs4

numarati cuvantul ambreiaj din film si o sa va fie clar

in film o sa puteti sa admirati si supra

Corse 28-07-04 11:51

poate daca eram mai inaintat la varsa (35-40) a-s fi ales RS4, dar asa raman la SUPRA totushi

ESPinoza 28-07-04 13:01

votez rs4 din aceleasi motive pe care le`a enumerat si pimp_lex

EvLSant0S 28-07-04 13:24

oo shit :) 14-9 ptr rs4.... e nasol... :)

Gabi 28-07-04 13:26

RS4...

EvLSant0S 28-07-04 13:35

argumente......

Gabi 28-07-04 13:38

Cu un RS4 esti mult mai avantajat ( parerea mea ). Eu am o familie mai numeroasa (2 parinti, un frate si-un caine). Baga-mi familia intr-o Supra. Bine, nu stiu ce argument e asta, da'...

Un RS4 e masina de familie cu \"motor de avion\".

PS: Virgil are si alta masina pe langa Supra; nu merge cu ea tot timpul (mai ales iarna).

EvLSant0S 28-07-04 13:42

serios? iarna mi se pare .... sa nu mearga cu supra... , dar din cate am inteles , merge cu supra cam peste tot... , oricum , mai... noi 2 incapem in spate la supra... normal.... dupa ce facem vreo 2 luni inainte contorsionism.... dar merge.... ||| ink un vot ptr supra sunt curios cine a votat :)

Gabi 28-07-04 13:45

Santos: nu am nimic cu Supra frate. Din contra, imi place mai mult ca RS4, da' cand iti iei o masina, nu ti-o iei ca-i frumoasa, cel putin eu asa gandesc. Nu sunt in masura sa-mi cumpar azi Supra si maine minibus, ca deh, imi naste nevasta cvadrupleti, d'aia gandesc in perspectiva.

EvLSant0S 28-07-04 13:48

da mai.... dar... cat e un rs4 ?? 60.000 daca nu ma inshel... , o supra bunicica e 30.000 , pe langa supra mai iei o masina de zi cu zi si de carat copii si de facut ce-oi vrea tu cu ea... si aia e... restu`... bagat in supra... nu??

tekno 28-07-04 15:46

eu unu deocamdata am fost doar cu RS4-le... shi a fost unele dintre cele mai frumoase 10-15 minute din viatza mea... ma lasat masca acceleratzia aia... pacat ca nu a fost mai mult... Supra inca nu shtiu cum e decat din filme poveshti shi din poze... inca nu votez... ce imi place la RS4 mai mult decat la supra e ca e 4x4, care e un avantaj clar... in schimb look-ul suprei e mult peste RS4... parerea mea... is f curios cum merge supra... inca nu votez... care o scoate mai bine lca capitolul performantze are votul meu...
poate sa imi dea careva detalii despre mashina lu virgil?

BogdanCMS 28-07-04 16:29

Ma oameni buni, ce comparatii sunt astea, sa-mi fie cu iertare? Voi va luati RS4 sa va ducetzi cu familia la tzara??? Romanismele astea...eu n-ash baga-o nici macar strazile de prin Buc cu gropi, d-apai la tzara...
Aici e vb, cel putin asha cred, de comparatii intre ele ca masini supersport, de fuga, cu posibilitatile de tuning, nu \"hai sa vedem care are protbagaju' mai mare\" si \"incape mai bine tot neamu meu in ea\"...Asta-i chiar culmea, daca v-ar auzi inginerii de la Audi, si-ar trage un glontz in cap...parerea mea.

EvLSant0S 28-07-04 16:36

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"tekno\"
eu unu deocamdata am fost doar cu RS4-le... shi a fost unele dintre cele mai frumoase 10-15 minute din viatza mea... ma lasat masca acceleratzia aia... pacat ca nu a fost mai mult... Supra inca nu shtiu cum e decat din filme poveshti shi din poze... inca nu votez... ce imi place la RS4 mai mult decat la supra e ca e 4x4, care e un avantaj clar... in schimb look-ul suprei e mult peste RS4... parerea mea... is f curios cum merge supra... inca nu votez... care o scoate mai bine lca capitolul performantze are votul meu...
poate sa imi dea careva detalii despre mashina lu virgil?

pot sa te ajut eu un pic...
intri in ea... naveta spatiala... zici ca stai lipit de asfalt e joasa.. e .. mortala mai .. nu ai ce zice...adica ... la o plimbarica .. e altfel decat in rs4.. , sa nu se supere cata pe mine dar stie bine ce am eu cu supra :) , acum depinde de fiecare , gusturile nu se discuta dar.... sunt mortale amandoua...
P.S : 14-11 ptr rs incepe sa recupereze SoopRa

Corse 28-07-04 16:55

detalii tehnice, Sant0s, detalii tehnice :roll: . hai noroc

grandpa 28-07-04 17:02

Pentru aspect aleg supra .

Pentru performante e egalitate.sunt impresionat atat de RS4 cat si de Toyota , si imi este foarte greu sa aleg intre cele doua .

Si pentru ca supra are un + la aspect , asta va fi alegerea mea .


All times are GMT +2. The time now is 02:11.

- Copyright 2026 4Tuning