![]() |
Re: Donez calculator
Eu cand am avut Pentium 1, ma jucam Midtown Madness si Driver. E posibil sa mearga si Live for Speed.
|
Re: Donez calculator
merge driver, igniton, nfs 3 hot pursuit, nfs 2, lotus, F1, re-volt, london racer. astea erau jocurile care imi mergeau pe un P2 asemanator cu al tau. O sa caut zilele astea sa vad prin casa daca mai am vre`o placuta de 128 MB SDRAM . Sper sa mai am vreuna si iti dau PM
|
Re: Donez calculator
Multumesc de jocuri.
Am dat properties la Windows si are 1.20 GB. E ceva in neregula cred...are cam mult. |
Re: Donez calculator
Este posibil sa aiba hdd-ul bad-uri.
|
Re: Donez calculator
Eu zic sa pui win milenium, ocupa si mai putin si in plus merge bine pe sistemul ala
|
Re: Donez calculator
e mai bun 2000-ul,si sigur merge bine pe sistemul ala,mie imi mergea foarte bine pe un mmx la 333mhz ;)
|
Re: Donez calculator
Am gasit prin garaj un HDD mai vechi de 1.14 GB si l-am pus.
A trebuit sa-i mai lipesc un fir de alimentare in calculator ca el nu avea decat pentru HDD-ul lui. |
Re: Donez calculator
Vezi ca e un "tiny xp". Bafta
|
Re: Donez calculator
Acuma am ajuns si eu acasa, ca am fost sa-i duc.
Deci: Vineri seara am fost cu ei prin Bucuresti, la McDonald's, ne-am plimbat prin centru. Sambata am fost la Carrefour sa-si ia si ei niste jucarii. Le-am dat si un volan fara pedale. Cand am ajuns la ei am instalat calculatorul, totul functiona. |
Re: Donez calculator
Quote:
Esti un exemplu demn de urmat:). |
Re: Donez calculator
Poti sa le instalezi si niste jocuri de console gen Nintendo, merg f bine pe p2. Daca ai drum prin HD iti fac eu cadou un DVD ( scrie si cd-uri doar dvd-uri nu ), un hard de 6 giga si un mouse optic.
|
Re: Donez calculator
Daca ai nevoie de ajutor, am niste rami rataciti p-acasa(sunt SDRAM daca nu ma insel). In cazul in care ai carcasa cu CD-ROM mai ciudat(nu arata ca unul normal) am un cd-rom de laptop acasa....poate te ajuta. Dai add la opel.manta_b si vorbim daca te intereseaza
|
Re: Donez calculator
cu memori sdram te ajut eu daca vrei
donez doar celor care au intradevar nevoie de ele am doua de 128 si doua de 64 |
Re: Donez calculator
daca platesti transportul primesti de la mine:
placa de baza procesor p3 la 950(cel mai mare care-l am in casa) cooler 2x 128 sdram placa de baza are placa video ob-board, suner, 2 usb-uri, un com, un paralel, ps2 tst si mouse. mai pot sa-ti dau un dvd-rw un rack o placa de sunet pci retea si o sursa de 470w reali. dar platesti transportul cluj unde-ti trebuie sau daca ai cine sa vina dupa ele sunt a tale. de asemenea daca stau bine si caut te poti alege cu mouse si tst ...si iti dau bonus 50m cablu de retea, poate ai de unde sa le tragi net. bafta si da-mi mp-u daca esti itneresat |
Re: Donez calculator
am volan cu pedale cu tot perfect functional dar sa vedem cum facem cu transportul oricum suntem aproape si am si niste hdd de 20 si 40 acum nu mai stiu sigur care din ele sunt bune si ram si mai multe dami pm si sa vedem cum ti le trimit o seara faina!
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:17. |
- Copyright 2026 4Tuning