![]() |
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Votat Lyvyu!
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
grea decizie....amdoua lucrarile au greseli destul de evidente...in concluzie votul meu o sa mearga la cea mai originala ( sau care s-a incercat macar a fi originala)...adica la...soricelu;) ;) ;) no ofence lyvyu
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
eu zic asha...Lyvyu..are mai simpla si poate cashtiga din acest punct de vedere..
acu la shoricu mic, eleron fractionat :)) masca prea mare, acopera farul interior dreapta(partial acoperit de o pata blu) iar stanga pe interior farul e acoperit/anulat de un patrat blu, care nici acum shoarecu cika nu-l vede :)), neonul fazta are colturi gri..si o dunga neagra jos in stanga mashinii sub spoiler. luneta...e transparenta total :))..de unde am observat si lipsa eleronului ;)) la Lyvyu..trag o concluzie later..odata cu votarea ...oriucm dekat chestia aia verde..marmota aia..:)) mai bine astea 2..k mashini reale :) |
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Votat Lyvyu pt calitate are si el cateva defecte...
Soricelu jenta fata nu are cauciuc ??? :???: |
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Quote:
HAHAHA!! Ce tare faza! LOOL!! |
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
l-am votat pe lyvyu, mi-a placut mai mult ;)
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
soricelule, eleronul se vede tata si prin luneta... la tine e invizibil
votat lyvyu |
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Quote:
dar CALITATEA NU CANTITATEA |
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Am votat cu lyvyu because e mai reala ! ;)
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Quote:
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
shi tzine minte ca te-ai votat .. shi ai recunoscut ca primii tis prieteni .. deci sa nu vorbim .. ca eu nu fac prokri de genu asta
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Quote:
mam votat k am crezut k te votezi si u asa am fakut de fiecare data SI NU MA VOTAT NIMENI K IAM ZIS YO ia intreabal pe andrey2003 ce ii ziceam si dupaia mai vb si u |
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Quote:
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Quote:
nu e vorba ... ca sunt voturi cinstite .. da juma din cei care au postat tzis prieteni |
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Quote:
dar dak masina mea lor fi plakut mai mult ce te oftici ? |
| All times are GMT +2. The time now is 11:00. |
- Copyright 2026 4Tuning