Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   O fapta buna !! (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/157389-fapta-buna.html)

ven`u 11-12-09 22:42

Re: O fapta buna !!
 
nu se mai incumeta nimeni ?:(

Bengy_BLS 12-12-09 13:46

Re: O fapta buna !!
 
asi avea si io cateva hainutze , vorbim

ven`u 12-12-09 16:54

Re: O fapta buna !!
 
ar fi super .... !!! orice e bine primit cu siguranta !! numa bine ...da un semn cand poti sa ne intalnim sa le iau ...

barladi 15-12-09 02:26

Re: O fapta buna !!
 
Zici ca pe 21 e ultima zi? De cati copii e vorba? Poate reusesc si eu ceva, insa voi sti abia pe 20-21, pentru ca.......din pacate am avut niste cheltuieli destul de mari zilele astea si pana atunci poate reusesc sa acopar gaurile formate ....

ven`u 15-12-09 13:15

Re: O fapta buna !!
 
Quote:

Originally Posted by barladi (Post 2892746)
Zici ca pe 21 e ultima zi? De cati copii e vorba? Poate reusesc si eu ceva, insa voi sti abia pe 20-21, pentru ca.......din pacate am avut niste cheltuieli destul de mari zilele astea si pana atunci poate reusesc sa acopar gaurile formate ....


da ...pe 21 este ultima zi ... nu este vb de bani ...daca nu ai bani poate ai lucruri pe care nu le mai porti sau orice poate fi de nevoie altcuiva....este vb de 100 de copii ...plus familiile lor...daca nu reusim sa adunam destule hainute ptr ei ... oricum se vor face pachete....sa impartim la toata lumea ...eu sper din tot sufletul sa ajunga...acum ...depinde doar de lume ... multi au vb dar ....pauza!! asta e... nu e nimeni obligat...!!

poti dona si bani sau de banii pe care vrei sa donezi te duci frumusel sau mergem impreuna si cumperi fructe dulciuri ...orice. ..ce vrei tu ...!! ne auzim ... ai numerele mele de tel la inceput!!! numai bine !

barladi 15-12-09 17:47

Re: O fapta buna !!
 
Ma gandeam sa dau o fuga pe la Metro sa iau niste dulciuri, niste sucuri, niste fructe. Daca era vorba de 20-30 de copii, faceam 20-30 de pungi si puneam acolo ce puteam......dar fiind vorba de cca 100 de persoane.....probabil iau la gramada si le imparti tu. Oricum....nu spun nimic sigur pana la 20.....eu sper sa reusesc :D

tomita 15-12-09 18:06

Re: O fapta buna !!
 
salut,are ceva daca hainele sunt un pic mai maricele?sa zic de 2 ani maxim,as avea si eu cateva sa dau

ven`u 15-12-09 23:54

Re: O fapta buna !!
 
Quote:

Originally Posted by barladi (Post 2894518)
Ma gandeam sa dau o fuga pe la Metro sa iau niste dulciuri, niste sucuri, niste fructe. Daca era vorba de 20-30 de copii, faceam 20-30 de pungi si puneam acolo ce puteam......dar fiind vorba de cca 100 de persoane.....probabil iau la gramada si le imparti tu. Oricum....nu spun nimic sigur pana la 20.....eu sper sa reusesc :D


nu trebuie sa faci boss pentru 100 ....faci cat poti ... !! sincer .... nu te complica .... nu trebuie sa faci asa o mare cheltuiala .... nimeni nu sta ok cu banii pe vremurile astea !!! oricum de apreciat intentia

ven`u 15-12-09 23:55

Re: O fapta buna !!
 
Quote:

Originally Posted by tomita (Post 2894574)
salut,are ceva daca hainele sunt un pic mai maricele?sa zic de 2 ani maxim,as avea si eu cateva sa dau

nu are absolut nimic .... mai au fratiori acasa ....care poate inca nici nu s`au inventat pampers`ul la ei ...adica .... nu si`l permit .. nu ca nu s`a inventat !!! ...... te astept cu un semn daca ai placerea !!

tomita 16-12-09 13:00

Re: O fapta buna !!
 
Quote:

Originally Posted by ven`u (Post 2895664)
nu are absolut nimic .... mai au fratiori acasa ....care poate inca nici nu s`au inventat pampers`ul la ei ...adica .... nu si`l permit .. nu ca nu s`a inventat !!! ...... te astept cu un semn daca ai placerea !!

ma refeream la faptul ca sunt de cand aveam eu 16-17 ani:Dar fi bune?

ven`u 16-12-09 14:20

Re: O fapta buna !!
 
Quote:

Originally Posted by tomita (Post 2896792)
ma refeream la faptul ca sunt de cand aveam eu 16-17 ani:Dar fi bune?

sunt bune atata timp cat inca mai pot fi purtate !!

ven`u 18-12-09 13:11

Re: O fapta buna !!
 
min`u .... urmeaza sa primesc pachetelul ..... multumim frumos ptr efort si donatie !!!

PH86MIN 18-12-09 13:31

Re: O fapta buna !!
 
Nu ai pt ce,pachetul se afla la TNG ca,cu el m-am intalnit primul aseara,nu sunt multe haine,dar decat deloc... :)

ven`u 19-12-09 14:22

Re: O fapta buna !!
 
Quote:

Originally Posted by PH86MIN (Post 2902761)
Nu ai pt ce,pachetul se afla la TNG ca,cu el m-am intalnit primul aseara,nu sunt multe haine,dar decat deloc... :)


sunt ok ..... stai linistit ... mii de multumiri asemenea si lu barladi . ... un gest super frumos ..... tinand cont ca a umplut portbagajul TT`ului cu dulciuri !!!

P.S. Azi este ultima zi .....daca mai doreste cineva !!!

riv_gms 19-12-09 16:59

Re: O fapta buna !!
 
Luni te poti baza pe noi "nesomn" si " eu"


All times are GMT +2. The time now is 13:33.

- Copyright 2026 4Tuning