![]() |
Re: O fapta buna !!
nu se mai incumeta nimeni ?:(
|
Re: O fapta buna !!
asi avea si io cateva hainutze , vorbim
|
Re: O fapta buna !!
ar fi super .... !!! orice e bine primit cu siguranta !! numa bine ...da un semn cand poti sa ne intalnim sa le iau ...
|
Re: O fapta buna !!
Zici ca pe 21 e ultima zi? De cati copii e vorba? Poate reusesc si eu ceva, insa voi sti abia pe 20-21, pentru ca.......din pacate am avut niste cheltuieli destul de mari zilele astea si pana atunci poate reusesc sa acopar gaurile formate ....
|
Re: O fapta buna !!
Quote:
da ...pe 21 este ultima zi ... nu este vb de bani ...daca nu ai bani poate ai lucruri pe care nu le mai porti sau orice poate fi de nevoie altcuiva....este vb de 100 de copii ...plus familiile lor...daca nu reusim sa adunam destule hainute ptr ei ... oricum se vor face pachete....sa impartim la toata lumea ...eu sper din tot sufletul sa ajunga...acum ...depinde doar de lume ... multi au vb dar ....pauza!! asta e... nu e nimeni obligat...!! poti dona si bani sau de banii pe care vrei sa donezi te duci frumusel sau mergem impreuna si cumperi fructe dulciuri ...orice. ..ce vrei tu ...!! ne auzim ... ai numerele mele de tel la inceput!!! numai bine ! |
Re: O fapta buna !!
Ma gandeam sa dau o fuga pe la Metro sa iau niste dulciuri, niste sucuri, niste fructe. Daca era vorba de 20-30 de copii, faceam 20-30 de pungi si puneam acolo ce puteam......dar fiind vorba de cca 100 de persoane.....probabil iau la gramada si le imparti tu. Oricum....nu spun nimic sigur pana la 20.....eu sper sa reusesc :D
|
Re: O fapta buna !!
salut,are ceva daca hainele sunt un pic mai maricele?sa zic de 2 ani maxim,as avea si eu cateva sa dau
|
Re: O fapta buna !!
Quote:
nu trebuie sa faci boss pentru 100 ....faci cat poti ... !! sincer .... nu te complica .... nu trebuie sa faci asa o mare cheltuiala .... nimeni nu sta ok cu banii pe vremurile astea !!! oricum de apreciat intentia |
Re: O fapta buna !!
Quote:
|
Re: O fapta buna !!
Quote:
|
Re: O fapta buna !!
Quote:
|
Re: O fapta buna !!
min`u .... urmeaza sa primesc pachetelul ..... multumim frumos ptr efort si donatie !!!
|
Re: O fapta buna !!
Nu ai pt ce,pachetul se afla la TNG ca,cu el m-am intalnit primul aseara,nu sunt multe haine,dar decat deloc... :)
|
Re: O fapta buna !!
Quote:
sunt ok ..... stai linistit ... mii de multumiri asemenea si lu barladi . ... un gest super frumos ..... tinand cont ca a umplut portbagajul TT`ului cu dulciuri !!! P.S. Azi este ultima zi .....daca mai doreste cineva !!! |
Re: O fapta buna !!
Luni te poti baza pe noi "nesomn" si " eu"
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:33. |
- Copyright 2026 4Tuning