![]() |
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Quote:
vin si eu dak am q cine taaz ai 2 locuri???sau care are???? |
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Quote:
pt cine stieee:) lol |
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
De ce minti ba ca ti-ai rupt mana la Carrefour?
Lasa ca stim noi ce-ai facut tu cu mana aia :D Ieri asta a fost cu mine la Expozitia de la Sindicate si a vazut fete frumoase... asa ca.... lasa vrajeala cu Carre4 ca nu tine bai.... Onan! Onan Barbarul! :D |
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Quote:
crezi ce vrei mosule |
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Pacat de acel incident care a dat o alta imagine a oamenilor din afara forumului :(
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Ba da\' ce s-a intamplat exact? Ca eu n-am inteles prea bine...
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Quote:
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
nu numai un pumn , i-a dat 2 picioare in usa de a strambat -o si la luat la bataie pe cry . Taranu a facut si el ce a putut , inainte a mai facut un tigan treaba asta si nu a avut tupeu sa comenteze . nu asa trebuia sa procedeze .
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Daca a avut muschi in loc de creier ... asta a fost rezultatul
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
nush dak ai observat ...dar au iesit discutii ...s-a lasat cu amenintzari de la acest incident!fiekre cu parerile lui acuma..dar ...shit happens!mie chiar imi pare rau pt. ce s-a intamplat!au fost amandoi de vina!fiekre cu partea lui...dar park unu mai mult vinovat k altu!si cea mai mare vina aua avut`o si spectatorii dupa cum spunea cineva pe forum!!!dar .....asta s-a intamplat,ar trebuii sa lasam discutiile deoparte!e pb lor de rezolvat nu a noastra...
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
ce bine ca nu am putut sa ajung :D
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Da, a fost naspa treaba cu bataia, in rest cursele au fost marfa, cu toate ca au venit multi ciobani care n-aveau nici o treaba cu masinile si nu vedeai mai nimic de ei, dar in rest a fost misto, ms T@Z pentru drum
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Ce are dreptate fiecare in felul lui? Unii oameni pt. cerculetze si burnuri vin!
****************** post cenzurat ->tng:evil: |
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
dragose....da mha pentru k a fost si vina lu CRY!! nu trebuia sa se apuce atunci de cerculete!!! ...pe bune!voi ati fost pe live akolo!dar din parerile la multora dupa forum ...au gresit amandoi!!1 cu vina mai mare dekt altu, asta e partea a 2-a!dar amandoi au fost de vina ...si pana si publicu` a fost vinovat!!oricum...a trecut!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:11. |
- Copyright 2026 4Tuning