Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Duminica 16 apr - Etapa de viteza (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/15735-duminica-16-apr-etapa-viteza.html)

Bmw_E30dak 15-04-06 08:15

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Quote:

Originally Posted by eko_X_cite_069
yo merg dak am cu cine!!!!(nu e voie sa lipsiti k se pun absente!! lol)


vin si eu dak am q cine taaz ai 2 locuri???sau care are????

Bmw_E30dak 15-04-06 08:17

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Quote:

Originally Posted by Skmadtm
Mai bin cu un carutz de butelii va trageti pe rand unul pe altul da sa mergeti pe banda de urgenta :lol: :lol: :lol:

mai bine luam carucioare de la carre4 s merem q ele k sunt bune la rupt mana

pt cine stieee:) lol

DONU' 16-04-06 00:46

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
De ce minti ba ca ti-ai rupt mana la Carrefour?
Lasa ca stim noi ce-ai facut tu cu mana aia :D
Ieri asta a fost cu mine la Expozitia de la Sindicate si a vazut fete frumoase... asa ca.... lasa vrajeala cu Carre4 ca nu tine bai.... Onan!
Onan Barbarul! :D

Bmw_E30dak 16-04-06 08:37

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Quote:

Originally Posted by DONU'
De ce minti ba ca ti-ai rupt mana la Carrefour?
Lasa ca stim noi ce-ai facut tu cu mana aia :D
Ieri asta a fost cu mine la Expozitia de la Sindicate si a vazut fete frumoase... asa ca.... lasa vrajeala cu Carre4 ca nu tine bai.... Onan!
Onan Barbarul! :D


crezi ce vrei mosule

Vladz 16-04-06 21:39

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Pacat de acel incident care a dat o alta imagine a oamenilor din afara forumului :(

DONU\' 16-04-06 21:53

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Ba da\' ce s-a intamplat exact? Ca eu n-am inteles prea bine...

Vladz 16-04-06 22:03

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Quote:

Originally Posted by DONU\'
Ba da\' ce s-a intamplat exact? Ca eu n-am inteles prea bine...

Sebastian a dat un pumn in portiera lui CRY cel cu BMW cu fostele flacari pe botul masinii pt ca a intrat la cerculete in timpul liberelor ... si lumea chiar a aplaudat cand a inceput si a huiduit cand l`a oprit ... pacat:rolleyes2

Pitu 16-04-06 22:10

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
nu numai un pumn , i-a dat 2 picioare in usa de a strambat -o si la luat la bataie pe cry . Taranu a facut si el ce a putut , inainte a mai facut un tigan treaba asta si nu a avut tupeu sa comenteze . nu asa trebuia sa procedeze .

Pitu 16-04-06 22:23

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
detalii aici:https://forum.4tuning.ro/184-legal-racing-16-aprilie-baneasa-bucuresti-campionatul-accelerare-romaniei/15229-sanctiuni-ordine-publica.html

Vladz 16-04-06 22:27

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Daca a avut muschi in loc de creier ... asta a fost rezultatul

kraven_4_all 17-04-06 08:29

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
nush dak ai observat ...dar au iesit discutii ...s-a lasat cu amenintzari de la acest incident!fiekre cu parerile lui acuma..dar ...shit happens!mie chiar imi pare rau pt. ce s-a intamplat!au fost amandoi de vina!fiekre cu partea lui...dar park unu mai mult vinovat k altu!si cea mai mare vina aua avut`o si spectatorii dupa cum spunea cineva pe forum!!!dar .....asta s-a intamplat,ar trebuii sa lasam discutiile deoparte!e pb lor de rezolvat nu a noastra...

cc13 17-04-06 08:53

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
ce bine ca nu am putut sa ajung :D

RZV_1_XDD 17-04-06 22:40

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Da, a fost naspa treaba cu bataia, in rest cursele au fost marfa, cu toate ca au venit multi ciobani care n-aveau nici o treaba cu masinile si nu vedeai mai nimic de ei, dar in rest a fost misto, ms T@Z pentru drum

dragos2900 17-04-06 23:41

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Ce are dreptate fiecare in felul lui? Unii oameni pt. cerculetze si burnuri vin!
******************
post cenzurat ->tng:evil:

kraven_4_all 18-04-06 08:48

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
dragose....da mha pentru k a fost si vina lu CRY!! nu trebuia sa se apuce atunci de cerculete!!! ...pe bune!voi ati fost pe live akolo!dar din parerile la multora dupa forum ...au gresit amandoi!!1 cu vina mai mare dekt altu, asta e partea a 2-a!dar amandoi au fost de vina ...si pana si publicu` a fost vinovat!!oricum...a trecut!!


All times are GMT +2. The time now is 08:11.

- Copyright 2026 4Tuning