Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Schimb BMW E46 M-look (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/157104-bmw-e46-look.html)

nairda 22-12-09 21:07

Re: BMW E46 M-look
 
nu am de ce sa imi fie rusine,pt k am o masina parerea mea care arata f bn,si tehnic merge ireprosabil,,iar in legatura cu caii putere nu am de ce sa imi fie rusine,personal pana akum am fost multumit,nu sunt vitezonan de fel,

oricum si cu asta prinzi daca ai drum 190 si ceva km.

vipcox 23-12-09 14:21

Re: BMW E46 M-look
 
Quote:

Originally Posted by nairda (Post 2862484)
vand/schimb bmw e46
stare:inmatricular RO
motor:1.9 benzina
km:180000
an:99
masina a fost adusa din germania anul trecut
are CARTE SERVICE pana la 165000km
consumabilele recent schimbate.

dotari
--interior

climatronic
geamuri electrice fata
oglinzi electrice heliomate incalzite
oglinda retrovizoare heliomata in care este incorporat consola senzori de parcate
modulator fm
hands-free
inele cromate bord,ETC

--exterior

jante 17 inch M5 luate de noi
bara fata M-TECK II cu proiectoare noi
faruri angel eyes cu lupa( luate de noi) inele faruri culoare OEM
xenon 6000k
stopuri spate FULL LED
pachet usi crom
semnalizari cu led si flash


si alte chestii care nu imi vin acum in minte








pret 6500 euro
accept si schimburi avantajoase mie

este prima mea masina ,si a fost ingrijita cum putine au fost.








Schimbi cu o masina mai deosebita???? Mai precis cu un E30 (urs) coupe cu motor de m3 E36????? Astept un raspuns pe PM.

MS

pop ionut 23-12-09 18:30

Re: BMW E46 M-look
 
Quote:

Originally Posted by vipcox (Post 2916752)
Schimbi cu o masina mai deosebita???? Mai precis cu un E30 (urs) coupe cu motor de m3 E36????? Astept un raspuns pe PM.

MS

sunt convins ca motorul de m3 face toti bani,,dar din pacate am nevoie de o masina pe care sa o pot folosi zi de zi.si sa aiba un consum accesibil
,mersi oricum de oferta

R@Z0R 24-12-09 22:08

Re: BMW E46 M-look
 
ce consum are ? si pretul este negociabil ? cat ?

jimy 24-12-09 22:28

Re: BMW E46 M-look
 
1 Attachment(s)
Frumoasa masina, daca merge precum arata merita fiecare euro ;)

ps: m-am jucat un pic cu o poza

jimy 24-12-09 22:36

Re: BMW E46 M-look
 
se pare ca poza sa convertit din jpg in bmp (asa converteste forumul) si i-a scazut calitatea foarte mult....

nairda 25-12-09 14:59

Re: BMW E46 M-look
 
Quote:

Originally Posted by R@Z0R (Post 2920348)
ce consum are ? si pretul este negociabil ? cat ?

consumul e f variabil.
eu fac destul de des naveta ploiesti-oradea.asta insemnand 560 km,aprox,si de fiecare data cantitatea de combustibil e acceasi adica 32-33litri,(mers in regim de noapte,mers relativ lejer)
iar in oras nu o sa mint consuma destul de mult,in bucuresti sare de 10,in jur de 12.13....iar prin ploiesti in jur de 10.bineinteles asta variaza ff mult in functie de felul fiecaruia de condus.la mine kam asta e consumu,eu sunt mai liunistit la volan,si mie mila de masina,nu cred k am turat-o vreodat mai mult de 5000 de ture;))

iar de pret ce sa zic.nu sunt in criza,adica nu vreau sa o vand neaparat,si nu prea pot sa las,deoarece am investit destul in ea. masina e f ingrijita si are carte service pana la 168000km.

nairda 25-12-09 15:01

Re: BMW E46 M-look
 
Quote:

Originally Posted by jimy (Post 2920387)
Frumoasa masina, daca merge precum arata merita fiecare euro ;)

ps: m-am jucat un pic cu o poza

a iesit bine. se vad misto umbrele pe masina;))

R@Z0R 25-12-09 15:30

Re: BMW E46 M-look
 
multumesc pentru informatii .

pop ionut 25-12-09 15:32

Re: BMW E46 M-look
 
npc:P

nairda 29-01-10 16:50

Re: BMW E46 M-look
 
upppppppppppppppppppppppppppppppppppp

georgeboss98 31-01-10 17:09

Re: BMW E46 M-look
 
tear interesa un bmw 530d e39 ??? RASPUNS PE PRIVAT PLEASE !!!!

sparrowluc 31-01-10 19:55

Re: BMW E46 M-look
 
un 320d 2001 te intereseaza??la schimb

nairda 31-01-10 20:10

Re: BMW E46 M-look
 
m-ar interesa,dar taxa e mult prea mare(aprox 6000ron).mersi oricum de oferta

BZ-23-SAM 31-01-10 22:28

Re: BMW E46 M-look
 
3 Attachment(s)
un Golf IV din '98 , 1.9TDI 110 CP,181.000km reali , 4geamuri electrice,4 airbag,ABS,ASR,xenon,jante 16",cd+radio cass vw,cotiere fata-spate,pachet lumini interior cu plafoniera passat w8,folie omologata,AC,inmatriculata...te-ar interesa?merci


All times are GMT +2. The time now is 09:58.

- Copyright 2026 4Tuning