![]() |
Re: BMW E46 M-look
nu am de ce sa imi fie rusine,pt k am o masina parerea mea care arata f bn,si tehnic merge ireprosabil,,iar in legatura cu caii putere nu am de ce sa imi fie rusine,personal pana akum am fost multumit,nu sunt vitezonan de fel,
oricum si cu asta prinzi daca ai drum 190 si ceva km. |
Re: BMW E46 M-look
Quote:
Schimbi cu o masina mai deosebita???? Mai precis cu un E30 (urs) coupe cu motor de m3 E36????? Astept un raspuns pe PM. MS |
Re: BMW E46 M-look
Quote:
,mersi oricum de oferta |
Re: BMW E46 M-look
ce consum are ? si pretul este negociabil ? cat ?
|
Re: BMW E46 M-look
1 Attachment(s)
Frumoasa masina, daca merge precum arata merita fiecare euro ;)
ps: m-am jucat un pic cu o poza |
Re: BMW E46 M-look
se pare ca poza sa convertit din jpg in bmp (asa converteste forumul) si i-a scazut calitatea foarte mult....
|
Re: BMW E46 M-look
Quote:
eu fac destul de des naveta ploiesti-oradea.asta insemnand 560 km,aprox,si de fiecare data cantitatea de combustibil e acceasi adica 32-33litri,(mers in regim de noapte,mers relativ lejer) iar in oras nu o sa mint consuma destul de mult,in bucuresti sare de 10,in jur de 12.13....iar prin ploiesti in jur de 10.bineinteles asta variaza ff mult in functie de felul fiecaruia de condus.la mine kam asta e consumu,eu sunt mai liunistit la volan,si mie mila de masina,nu cred k am turat-o vreodat mai mult de 5000 de ture;)) iar de pret ce sa zic.nu sunt in criza,adica nu vreau sa o vand neaparat,si nu prea pot sa las,deoarece am investit destul in ea. masina e f ingrijita si are carte service pana la 168000km. |
Re: BMW E46 M-look
Quote:
|
Re: BMW E46 M-look
multumesc pentru informatii .
|
Re: BMW E46 M-look
npc:P
|
Re: BMW E46 M-look
upppppppppppppppppppppppppppppppppppp
|
Re: BMW E46 M-look
tear interesa un bmw 530d e39 ??? RASPUNS PE PRIVAT PLEASE !!!!
|
Re: BMW E46 M-look
un 320d 2001 te intereseaza??la schimb
|
Re: BMW E46 M-look
m-ar interesa,dar taxa e mult prea mare(aprox 6000ron).mersi oricum de oferta
|
Re: BMW E46 M-look
3 Attachment(s)
un Golf IV din '98 , 1.9TDI 110 CP,181.000km reali , 4geamuri electrice,4 airbag,ABS,ASR,xenon,jante 16",cd+radio cass vw,cotiere fata-spate,pachet lumini interior cu plafoniera passat w8,folie omologata,AC,inmatriculata...te-ar interesa?merci
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:58. |
- Copyright 2026 4Tuning