Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/157075-cumpar-iphone-2g-3g-original-functional-defecte.html)

maverick1508 31-12-09 17:58

Re: Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte
 
Cand zic pret bun a se intelege sub preturile de pe net!

maverick1508 06-01-10 07:40

Re: Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte
 
valabil

maverick1508 17-01-10 01:05

Re: Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte
 
Valabil

Sau dau un HTC Touch Pro pachet complet necodat stare f buna pe un iphone 2g 8gb in aceleasi conditii.

Shadowscream 18-01-10 09:03

Re: Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte
 
Ti-am dat un PM.

maverick1508 18-01-10 12:30

Re: Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte
 
Nu mersi !

Cand zic pret bun a se intelege sub preturile de pe net!

maverick1508 22-01-10 13:19

Re: Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte
 
Valabil

maverick1508 28-01-10 12:00

Re: Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte
 
valabil

maverick1508 02-02-10 00:44

Re: Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte
 
Astept oferte doar sub pretul pietei.
Up

maverick1508 10-03-10 13:36

Re: Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte
 
Valabil

maverick1508 12-03-10 16:24

Re: Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte
 
valabil

maverick1508 31-03-10 23:23

Re: Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte
 
valabil

maverick1508 07-04-10 12:11

Re: Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte
 
Valabil

FireAngel 07-04-10 14:59

Re: Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte
 
salut!am un Iphone 2G 8GB are o problema la display,nu ii merge banda a 2a de touch,in rest,estetic arata bine deoarece a stat cu husa pe el.
da-mi un pm si spune-mi un pret si discutam:)eu vreau sa il dau repede deoarece am nevoie de bani sa imi repar ceva de care nu ma pot lipsi,altfel nu il dadeam.
o zi buna!

maverick1508 08-04-10 23:56

Re: Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte
 
up up

maverick1508 14-04-10 22:16

Re: Cumpar iPhone 2G sau 3G original, functional sau cu defecte
 
valabil


All times are GMT +2. The time now is 23:24.

- Copyright 2026 4Tuning