Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   Vand machete defecte (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/156004-vand-machete-defecte.html)

nuculetul 19-02-10 14:51

Re: Vand machete defecte
 
ce epave mai ai pe acolo ?

aokimare 04-03-10 19:30

Re: Vand machete defecte
 
mai sunt marea parte....

ce doresti??

laurcris71 24-10-10 21:20

Re: Vand machete defecte
 
Salut. Mai este camionul ? Ce scara este ?

aokimare 24-10-10 22:16

Re: Vand machete defecte
 
nu mai e..sorry...

se poate inchide


All times are GMT +2. The time now is 17:41.

- Copyright 2026 4Tuning