Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   Cel mai bun amp! (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/155995-bun-amp.html)

ionut_x 19-02-12 20:08

Re: Cel mai bun amp!
 
Quote:

Originally Posted by SQ ASTRA (Post 4887623)
Poate ionut e vanator de posturi :))

Nu sunt , doar ca mi s-au parut foarte bune excelente pot spune , au o calitate super ok , cel putin asa mi se par mie , cele mentionate si DYNACORD

ReLLaXX 19-02-12 20:11

Re: Cel mai bun amp!
 
Quote:

Originally Posted by ionut_x (Post 4889046)
Nu sunt , doar ca mi s-au parut foarte bune excelente pot spune , au o calitate super ok , cel putin asa mi se par mie , cele mentionate si DYNACORD

Ionut, te rog, nu te mai da cu parerea ca e clar ca nu cunosti multe despre subiect. Cele enumerate de tine sunt depaaaarte de a fi excelente, iar Dynacord nu are legatura cu subiectul Car Audio. In subiectul Pro sunt foarte bune, dar nu cele mai bune. Mai ai putina rabdare si mai invata.


All times are GMT +2. The time now is 16:31.

- Copyright 2026 4Tuning