![]() |
Re: E46 - 320 CI
Quote:
|
Re: E46 - 320 CI
masina arata foarte bine! nici eu nu iti recomand sa ii faci prea multe lucruri ! ce-i mult strica! incearca sa o pastrezi cat mai clean-look. Ia aminte de la COH-u ca el o are TZIPLA.
|
Re: E46 - 320 CI
nu inteleg de ce iti consuma asa mult eu am la 120km/h pe autostrada consum 7% si am acelasi motor ca al tau numai ca e an 2002 facelift sedan , si consumu urban mai mic 11-12 oras in super aglomeratie mers bara la bara . A m km parcursi cu masina in 2 ani 60 de mii de km
LE : am uitat e superba masina :D |
Re: E46 - 320 CI
Consumul e dat de calculatorul masinii...probabil ca real e ceva mai mic decat ce vad eu pe display...insa eu mai am si talpa grea....imi place sa merg mai turat .....sound-ul motorului e superb:D
Multumesc pentru aprecieri. |
Re: E46 - 320 CI
Salutare. Arata foarte bine masina. Am vazut-o prin Targoviste ;))
Sa o stapanesti sanatos. P.S. Pastreaz-o cat mai "clean", ca asa ii sta bine unui BMW :D |
Re: E46 - 320 CI
Felicitari!
E foarte frumoasa masina! |
Re: E46 - 320 CI
Merci.
Singurul lucru pe care mai vreau sa-l schimb este evacuarea stoc cu una din inox...probabil ca voi face un drum pana la Pitesti la cei de la Borla si voi pune tot traseul:D |
Re: E46 - 320 CI
Quote:
|
Re: E46 - 320 CI
1 Attachment(s)
Pentru ca mi-a placut mult desi o luasem pentru urs, maciulia de schimbator din piele cu sigla M a ajuns la coupe:D
|
Re: E46 - 320 CI
frumos coupe-ul tau.
|
Re: E46 - 320 CI
Quote:
|
Re: E46 - 320 CI
Quote:
|
Re: E46 - 320 CI
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: E46 - 320 CI
frumoasa rau masina!!! e46 qp fl rulzzzz
|
Re: E46 - 320 CI
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:40. |
- Copyright 2026 4Tuning