Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320 CI (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/154536-e46-320-a.html)

LAFv8 20-11-09 20:53

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by ady_viteza (Post 2822062)
Pentru ca asa e frumos va prezint si eu masina mea:D
320 ci 2.2 170 cp /2004

super tare .so stapanesti sanatos:lol:

dolb 21-11-09 21:26

Re: E46 - 320 CI
 
masina arata foarte bine! nici eu nu iti recomand sa ii faci prea multe lucruri ! ce-i mult strica! incearca sa o pastrezi cat mai clean-look. Ia aminte de la COH-u ca el o are TZIPLA.

csprrr 21-11-09 21:43

Re: E46 - 320 CI
 
nu inteleg de ce iti consuma asa mult eu am la 120km/h pe autostrada consum 7% si am acelasi motor ca al tau numai ca e an 2002 facelift sedan , si consumu urban mai mic 11-12 oras in super aglomeratie mers bara la bara . A m km parcursi cu masina in 2 ani 60 de mii de km

LE : am uitat e superba masina :D

ady_viteza 21-11-09 21:52

Re: E46 - 320 CI
 
Consumul e dat de calculatorul masinii...probabil ca real e ceva mai mic decat ce vad eu pe display...insa eu mai am si talpa grea....imi place sa merg mai turat .....sound-ul motorului e superb:D
Multumesc pentru aprecieri.

Coby83 22-11-09 22:47

Re: E46 - 320 CI
 
Salutare. Arata foarte bine masina. Am vazut-o prin Targoviste ;))

Sa o stapanesti sanatos.

P.S. Pastreaz-o cat mai "clean", ca asa ii sta bine unui BMW :D

CatalinM6 23-11-09 10:09

Re: E46 - 320 CI
 
Felicitari!
E foarte frumoasa masina!

ady_viteza 23-11-09 11:42

Re: E46 - 320 CI
 
Merci.
Singurul lucru pe care mai vreau sa-l schimb este evacuarea stoc cu una din inox...probabil ca voi face un drum pana la Pitesti la cei de la Borla si voi pune tot traseul:D

ady_viteza 06-12-09 16:07

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by CatalinM6 (Post 2829111)
Felicitari!
E foarte frumoasa masina!

Ti-am vazut masina si mai ales ti-am auzit evacuarea cum suna:D...cum am putin timp si niste bani ma duc la pilot sa-mi montez un system magnaflow :D

ady_viteza 16-01-10 23:18

Re: E46 - 320 CI
 
1 Attachment(s)
Pentru ca mi-a placut mult desi o luasem pentru urs, maciulia de schimbator din piele cu sigla M a ajuns la coupe:D

Gyo*TDS 17-01-10 13:41

Re: E46 - 320 CI
 
frumos coupe-ul tau.

Snoopz 17-01-10 13:43

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by ady_viteza (Post 2984455)
Pentru ca mi-a placut mult desi o luasem pentru urs, maciulia de schimbator din piele cu sigla M a ajuns la coupe:D

eu zic sa nu mai faci discriminare intre frati .. chiar daca este diferenta mare intre ei ;) ...........:lol:

jakal 17-01-10 14:00

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by ady_viteza (Post 2984455)
Pentru ca mi-a placut mult desi o luasem pentru urs, maciulia de schimbator din piele cu sigla M a ajuns la coupe:D

si ala de la coupe a ajuns la getax:).....ms mult....dau un cico data vitoare...:lol:

ady_viteza 17-01-10 14:10

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by Gyo*TDS (Post 2985877)
frumos coupe-ul tau.

Merci frumos.

Quote:

Originally Posted by Snoopz (Post 2985891)
eu zic sa nu mai faci discriminare intre frati .. chiar daca este diferenta mare intre ei ;) ...........:lol:

Nu fac...dimpotriva...amandoua primesc cadouri...dar pe rand;):D

Quote:

Originally Posted by jakal (Post 2985933)
si ala de la coupe a ajuns la getax:).....ms mult....dau un cico data vitoare...:lol:

Cu placere Jaka....abia astept o noua tura de oras cu ursii in stilul consacrat;):D

road_runner 22-02-10 20:27

Re: E46 - 320 CI
 
frumoasa rau masina!!! e46 qp fl rulzzzz

ady_viteza 23-02-10 09:17

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by road_runner (Post 3113700)
frumoasa rau masina!!! e46 qp fl rulzzzz

Merci frumos.....si a ta e la fel de frumoasa:D


All times are GMT +2. The time now is 17:40.

- Copyright 2026 4Tuning