![]() |
stiu ca nu da voie.... dar daca-l bagai intr-o arhiva cred k era mai elegant :)
Mult noroc la joc!!!! :peace: |
dap a mers chiar m-am jucat ... din cate tin eu minte cam asa era si jocul pt nintendo
|
poi na la-i jucat da ?si cat ai trecut eu la nivelul 4 nu mai stiu ce sa fac :(
|
l`am terminattt stiu de ce zici ala e mario bros simplu ... da nu mai stiu ce si cum ... l`am terminat acu catziva ani
|
din cate am vazut e la fel cu ala d p nintendo.. sincer nu am stat sa ma joc sa vad ce si cum.. k nu prea am timp.. o sa ma ocup eu...
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:43. |
- Copyright 2026 4Tuning