Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   care ati trecut la Mario :?: (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1545-trecut-mario.html)

RoSonic 18-07-04 17:33

stiu ca nu da voie.... dar daca-l bagai intr-o arhiva cred k era mai elegant :)

Mult noroc la joc!!!! :peace:

Diutza_1510 18-07-04 20:31

dap a mers chiar m-am jucat ... din cate tin eu minte cam asa era si jocul pt nintendo

cioli17 19-07-04 02:05

poi na la-i jucat da ?si cat ai trecut eu la nivelul 4 nu mai stiu ce sa fac :(

Psycho 19-07-04 06:20

l`am terminattt stiu de ce zici ala e mario bros simplu ... da nu mai stiu ce si cum ... l`am terminat acu catziva ani

Diutza_1510 19-07-04 22:32

din cate am vazut e la fel cu ala d p nintendo.. sincer nu am stat sa ma joc sa vad ce si cum.. k nu prea am timp.. o sa ma ocup eu...


All times are GMT +2. The time now is 06:43.

- Copyright 2026 4Tuning