![]() |
Re: Gauri de aer!
@PAK:
Eu nu inteleg interventia ta si ce vrei sa imi demonstrezi. Se incheiase deja discutia, si ii dadusem si un link unde le poate gasi. @Dolce DST: daca nu iti convine pretul din linkul pe care ti l-am dat si nu tii mortis sa fie noi, cauta la dezmembrari la Bora, ca la Golf IV sansele sunt mai mici. |
| All times are GMT +2. The time now is 21:54. |
- Copyright 2026 4Tuning