Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

L4uR 21-11-09 18:17

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
7:16 datorita durerii de masea nu pot sa stau decat la calculator si sa cotrobai pe forum...

dobro_c 21-11-09 18:38

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
19:38 il ascult pe salam

22VIN 22-11-09 10:53

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
11:53 ma duc sa spal masinile:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2

Champion 22-11-09 10:56

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
11:55 beau o cafea tare ca mie somn de imi pica ochii in gura si cotrobaiesc pe forum :)

dagosh88 23-11-09 00:16

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
01:16 incerc sa lucrez la un proiect, dar ajung sa intru pe topicuri aiurea pe forum

morpheusmaster 23-11-09 01:34

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
02.33 O ard aiurea pe forumuri...astept sa se faca destul de tarziu incat maine dimineata sa nu ma pot trezi ca sa ajung la facultate...KWELLL!

RoByNeT 23-11-09 06:59

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
07-59 - Beau cafelutza si verific "presa" la munca. :lol:

Dripci 23-11-09 11:19

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
12:19 - Imi dreg gatul dupa un uichend de munca/bautura/dans si urlete 8-|

MZ ™ 23-11-09 14:00

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
14:59 - cotrobai pe forum si ascult radio zu... :shock:

GrigoGt 23-11-09 14:57

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
15:37 Dorm cu capul pe tastatura....:chillpill

deniel 23-11-09 19:08

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
20:05 vb cu prietena la tel si o mint k nu ies cu baietii pe afara, cica stau in casa k sunt obosit:D

crysty.bobok 24-11-09 18:23

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Quote:

20:05 vb cu prietena la tel si o mint k nu ies cu baietii pe afara, cica stau in casa k sunt obosit
:))

19:22 ma plictisesc , citesc despre noul seria 5 :D

Brian 24-11-09 18:53

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
19:53 chestionare,chestionare si .. chestionare :) maine am sala :)

Darius DMS 24-11-09 19:04

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
20:02....fac pucte pe lockerz:D

Danutz Bratosin 24-11-09 19:07

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by Brian (Post 2833504)
19:53 chestionare,chestionare si .. chestionare :) maine am sala :)

20:07: ii urez bafta lui brian maine la sala:yes:
ps: sa ne anunti si pe noi cu cat ai luat:D


All times are GMT +2. The time now is 12:16.

- Copyright 2026 4Tuning