![]() |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
7:16 datorita durerii de masea nu pot sa stau decat la calculator si sa cotrobai pe forum...
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
19:38 il ascult pe salam
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
11:53 ma duc sa spal masinile:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
11:55 beau o cafea tare ca mie somn de imi pica ochii in gura si cotrobaiesc pe forum :)
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
01:16 incerc sa lucrez la un proiect, dar ajung sa intru pe topicuri aiurea pe forum
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
02.33 O ard aiurea pe forumuri...astept sa se faca destul de tarziu incat maine dimineata sa nu ma pot trezi ca sa ajung la facultate...KWELLL!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
07-59 - Beau cafelutza si verific "presa" la munca. :lol:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
12:19 - Imi dreg gatul dupa un uichend de munca/bautura/dans si urlete 8-|
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
14:59 - cotrobai pe forum si ascult radio zu... :shock:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
15:37 Dorm cu capul pe tastatura....:chillpill
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
20:05 vb cu prietena la tel si o mint k nu ies cu baietii pe afara, cica stau in casa k sunt obosit:D
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Quote:
19:22 ma plictisesc , citesc despre noul seria 5 :D |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
19:53 chestionare,chestionare si .. chestionare :) maine am sala :)
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
20:02....fac pucte pe lockerz:D
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Quote:
ps: sa ne anunti si pe noi cu cat ai luat:D |
| All times are GMT +2. The time now is 12:16. |
- Copyright 2026 4Tuning