![]() |
Re: Logan
seamana cu OZ Racing Antares ...nush sigur
|
Re: Logan
Sunt WolfRace Eurosport Matrix Shadow Chrome .
Cam asa ceva... |
Re: Logan
wolfrace eurosport matrix dar nu cred ca sunt shadow chrome.
shadow chrome sunt ceva mai inchise (vorbesc in cunostiinta de cauza) |
Re: Logan
mai are cineva vreo poza cu loganul gri din spate si lateral ??
|
Re: Logan
3 Attachment(s)
cateva aici ->
|
Re: Logan
Quote:
m-am saturat de tuning pilot sau foarte exagerat pe logan asta imi place foarte mult...am stat de vorba cu proprietarul...este si el un om de super treaba si credeti-ma ca fata de alte loganuri...da clasa ;) |
Re: Logan
este cel mai frumos tocmai pt k simplitatea este cea mai eleganta...
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:22. |
- Copyright 2026 4Tuning