Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TUNING DAY 2006 (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006.html)
-   -   Logan (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006/15406-logan.html)

real tuning 25-04-06 16:43

Re: Logan
 
seamana cu OZ Racing Antares ...nush sigur

cls21b_EVO 25-04-06 19:41

Re: Logan
 
Sunt WolfRace Eurosport Matrix Shadow Chrome .
Cam asa ceva...

pesteimputit 25-04-06 21:22

Re: Logan
 
wolfrace eurosport matrix dar nu cred ca sunt shadow chrome.
shadow chrome sunt ceva mai inchise (vorbesc in cunostiinta de cauza)

MKE 26-04-06 15:39

Re: Logan
 
mai are cineva vreo poza cu loganul gri din spate si lateral ??

sandrin 26-04-06 19:25

Re: Logan
 
3 Attachment(s)
cateva aici ->

orlando 27-04-06 22:41

Re: Logan
 
Quote:

Originally Posted by sandrin
cateva aici ->

tuning finut si foarte tare...
m-am saturat de tuning pilot sau foarte exagerat pe logan asta imi place foarte mult...am stat de vorba cu proprietarul...este si el un om de super treaba si credeti-ma ca fata de alte loganuri...da clasa ;)

aleks 01-05-06 00:47

Re: Logan
 
este cel mai frumos tocmai pt k simplitatea este cea mai eleganta...


All times are GMT +2. The time now is 20:22.

- Copyright 2026 4Tuning