![]() |
Re: Boxe pt Golf 4!
Cum se aud pe fata alea ground zero si ce anume de la ground zero ai cumparat?
|
Re: Boxe pt Golf 4!
|
Re: Boxe pt Golf 4!
De ce ai pus de 13cm cand puteai sa pui de 16.5 si atunci ai fi avut posibilitate de bass mai mult
|
Re: Boxe pt Golf 4!
1 Attachment(s)
eu pe fata am tot Ground Zero Gztc16mk2 dar fara amplificare nu suna foarte bine am pus o poza si cu inelele adaptoare
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:31. |
- Copyright 2026 4Tuning