Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Boxe pt Golf 4! (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/153923-boxe-pt-golf-4-a.html)

Ingerasul99 07-02-10 22:13

Re: Boxe pt Golf 4!
 
Cum se aud pe fata alea ground zero si ce anume de la ground zero ai cumparat?

Dolce CST 07-02-10 22:30

Re: Boxe pt Golf 4!
 
http://w w w .b e - l o u d . r o /produse/Difuzoare_auto/Ground_Zero/Sisteme/GZTC_13MK2/ Se aud foarte bine doar ca is numa inaltele...nu au bass!

Si pt spate vreau sa pun astea http://w w w . b e - l o u d . r o /produse/Difuzoare_auto/SONY/XS-F_6936SE/

D0ryN 08-02-10 06:26

Re: Boxe pt Golf 4!
 
De ce ai pus de 13cm cand puteai sa pui de 16.5 si atunci ai fi avut posibilitate de bass mai mult

mar|us 08-02-10 08:35

Re: Boxe pt Golf 4!
 
1 Attachment(s)
eu pe fata am tot Ground Zero Gztc16mk2 dar fara amplificare nu suna foarte bine am pus o poza si cu inelele adaptoare


All times are GMT +2. The time now is 00:31.

- Copyright 2026 4Tuning