Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Motocicleta mea (https://forum.4tuning.ro/564-motocicleta-mea.html)
-   -   [My Moto] Kawasaki zx636r & Power Cruiser (https://forum.4tuning.ro/564-motocicleta-mea/153633-my-moto-kawasaki-zx636r-and-power-cruiser.html)

crysty.bobok 13-09-11 12:44

Re: [My Moto] Kawasaki zx636r & Power Cruiser
 
Quote:

Originally Posted by ady_viteza (Post 4582704)
Brno 2011.....un nou look:D

Frumoasa culoare !

Te-ai recuperat complet si participi in continuare ?

ady_viteza 13-09-11 14:03

Re: [My Moto] Kawasaki zx636r & Power Cruiser
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4582784)
Frumoasa culoare !

Te-ai recuperat complet si participi in continuare ?

Nu m-am recuperat complet....la Brno am avut tot timpul probleme cu mana dreapta pe care din greseala mea am tinut-o prea putin in ghips si acum trag din greu!!!
De participat o s-o fac in continuare, sper din ce in ce mai bine:D

kyler_iulian 19-09-11 16:53

Re: [My Moto] Kawasaki zx636r & Power Cruiser
 
salut Adi , spune-mi si mie despre circuitul amcart ca presupun ca ai fost , cum sta treaba ce se cere k sa poti sa intri si cum este cu banii ... bafta

ady_viteza 04-11-11 20:07

Re: [My Moto] Kawasaki zx636r & Power Cruiser
 
8 Attachment(s)
Serres Grecia

marian_tgv 14-11-11 17:00

Re: [My Moto] Kawasaki zx636r & Power Cruiser
 
frumoasa moto....te rog daca poti sa-mi raspunzi si mie la pm.multumesc

crysty.bobok 11-12-11 01:38

Re: [My Moto] Kawasaki zx636r & Power Cruiser
 
https://www.youtube.com/watch?v=8l7AX...ure=plpp_video

BMnWA 12-12-11 00:38

Re: [My Moto] Kawasaki zx636r & Power Cruiser
 
foarte misto cruiser-ul si kawa peste masura 8)

Bong 12-12-11 13:41

Re: [My Moto] Kawasaki zx636r & Power Cruiser
 
super cruiser-ul. și-mi place maxim casca cu care apari pe kawa...


All times are GMT +2. The time now is 19:08.

- Copyright 2026 4Tuning