![]() |
Re: [My Moto] Kawasaki zx636r & Power Cruiser
Quote:
Te-ai recuperat complet si participi in continuare ? |
Re: [My Moto] Kawasaki zx636r & Power Cruiser
Quote:
De participat o s-o fac in continuare, sper din ce in ce mai bine:D |
Re: [My Moto] Kawasaki zx636r & Power Cruiser
salut Adi , spune-mi si mie despre circuitul amcart ca presupun ca ai fost , cum sta treaba ce se cere k sa poti sa intri si cum este cu banii ... bafta
|
Re: [My Moto] Kawasaki zx636r & Power Cruiser
8 Attachment(s)
Serres Grecia
|
Re: [My Moto] Kawasaki zx636r & Power Cruiser
frumoasa moto....te rog daca poti sa-mi raspunzi si mie la pm.multumesc
|
Re: [My Moto] Kawasaki zx636r & Power Cruiser
|
Re: [My Moto] Kawasaki zx636r & Power Cruiser
foarte misto cruiser-ul si kawa peste masura 8)
|
Re: [My Moto] Kawasaki zx636r & Power Cruiser
super cruiser-ul. și-mi place maxim casca cu care apari pe kawa...
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:08. |
- Copyright 2026 4Tuning