Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Opel tuning (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning.html)
-   -   Irmscher Tigra.Swiss (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning/15121-irmscher-tigra-swiss.html)

Eugen_TL 30-03-06 15:29

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
puercolino: tu ce intelegi prin masina de pizd@? fara suparare.. e doar o intrebare ! :) ca eu sincer am vazut o groaza de femei la jeepane si masini de lux mari, asta inseamna ca sutn de femei? eu cred ca e masina potrivita pt cel care prefera o masina mica,sportiva,simpatica... mie unu imi plac astea mici,merg tunate misto :) in fine fiecare cu parerea lui :)

andrei_1402 31-03-06 08:43

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
Destul de frumoasa dar se putea si mai bine. Jantele nu prea se potrivesc dar in rest e OK:???:

Spark 31-03-06 13:29

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
cu tot cu jentile alea ... frumoase sau urate ... e fain facut ... finutz si cu still .. parerea mea .. ;)

dexter_20 31-03-06 19:23

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
Asa ceva e chiar binevenit pt Tigra.Chiar si stock ea reuseste sa intoarca destul de multe capete pe strada.Cu noile modificari cred ca multa lumea va avea dureri de gat...

Drako4Life 31-03-06 20:46

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
Cat de cat...dragutza...da nu pot spune ca e la ce m-as astepta eu de la un Tigra...dar fatza de prima varianta....arata mai bine :D

Cosmin255 01-04-06 08:47

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
Normal , au trecut mai bine de 10 ani de la prima varianta , nu era normal sa arate mai bine?:)

TSC-Us 02-04-06 15:19

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
E Tuning De Firma...e Un Tuning Clasic!
Toate Firmele De Tuning Care Au Contracte Cu Marele Firme Nu Fac Tuning Extrem Ci "finutz"!
Ce Amg-ul Este Un Tuning Extrem?

Arata F Bine!simplu Dar..eficient!
...

neXus 05-04-06 17:41

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
Tigra arata f bine si in varianta stock. Acum acadeaua asta portocalie a venit, si stiti ceva? Imi place! Discret, stilat, si foarte viu colorat. Combinatie bomba.

pliktisit 06-04-06 09:48

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
Stie cineva de unde as putea achizitiona acest kit.....masina o am:-) dar informatia de unde sa cumpar nu am.

pliktisit 06-04-06 11:33

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
Am gasit si informatia www.irmscher.de :-) si preturile si se aduc si in tara de catre orice dealer opel, verificat informati la Di-bas


All times are GMT +2. The time now is 02:40.

- Copyright 2026 4Tuning