Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   Tata urs !!!!!!!!!! (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/151140-tata-urs.html)

SAX1987 12-03-10 12:27

Re: Tata urs !!!!!!!!!!
 
Quote:

Originally Posted by r0n1n (Post 3174944)
Am aflat de curand ca bogdyy e si gigolo.

E vorba cumva de acelasi bogdy ?? Acela bolnav cu suspensia la E36??

SlowDeath 19-03-10 23:51

Re: Tata urs !!!!!!!!!!
 
Da ! Acelasi !

SAX1987 20-03-10 19:04

Re: Tata urs !!!!!!!!!!
 
Mi-am dat si eu seama mai tarziu!! Acum e vedeta baiatul!!!

all3ex_wly 26-07-10 13:07

Re: Tata urs !!!!!!!!!!
 
Quote:

Originally Posted by SAX1987 (Post 3203757)
Mi-am dat si eu seama mai tarziu!! Acum e vedeta baiatul!!!

un simplu search pe google si se lamureste tot misterul:
http://www.google.ro/#hl=ro&source=h...1fbb3342cec47c

SAX1987 26-07-10 17:31

Re: Tata urs !!!!!!!!!!
 
E gigolo de 2 bani :D


S-a suparat tare pe mine ca am pus topicurile lui la semnatura mea !

Diseara atasez aici PDF -urile cu topicul original !!

liviu_e30 11-05-11 13:40

Re: Tata urs !!!!!!!!!!
 
nu inteleg de ce nu pot sa vad ?linkul

SAX1987 11-05-11 15:25

Re: Tata urs !!!!!!!!!!
 
Nu-l poti vedea ca s-a sters topicul ... se facea prea mult misto pe faza aia .:D


All times are GMT +2. The time now is 18:37.

- Copyright 2026 4Tuning