Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   vand anvelope iarna (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/150579-vand-anvelope-iarna.html)

Armandot 19-11-09 10:45

Re: vand anvelope iarna
 
up !!!

Armandot 20-11-09 23:47

Re: vand anvelope iarna
 
up...

Armandot 23-11-09 07:57

Re: vand anvelope iarna
 
up...nu mai vrea nimeni cauciucuri bune de iarna?

TunerInProgres 23-11-09 22:32

Re: vand anvelope iarna
 
astea de le ai acum cu 185 sunt dot 2002?

Armandot 23-11-09 22:44

Re: vand anvelope iarna
 
dot 2006...

TunerInProgres 23-11-09 23:17

Re: vand anvelope iarna
 
ii faci o poza f aproape la zgarietura aceea te rog mult?

Armandot 23-11-09 23:20

Re: vand anvelope iarna
 
o sa ii fac maine, dar nu e nimic grav,am mers vreo 1000km cu ele asa si nu a scapat deloc aer cauciucul ala, o domnisoara ia placut mai mult bordura si a vrut sa o vada de aproape

TunerInProgres 23-11-09 23:35

Re: vand anvelope iarna
 
pai da man nu scapa aer dar e mult mai sensibila acum si se poate sparge la orice soc mai mic,de aceea vreau sa vad exact cum arata

Armandot 24-11-09 08:38

Re: vand anvelope iarna
 
3 Attachment(s)
asta e zgarietura,in poza nu se vede prea bine dar nu este adanca deloc,la ce profil au cauciucurile si la ce pret sunt...tu decizi.

Armandot 26-11-09 23:41

Re: vand anvelope iarna
 
up... 100 lei amandoua ! profil 6-7 mm

Armandot 29-11-09 11:52

Re: vand anvelope iarna
 
up 2 anvelope bune !

Armandot 03-12-09 08:44

Re: vand anvelope iarna
 
up...

Armandot 05-12-09 09:32

Re: vand anvelope iarna
 
up...

rock88rul 06-12-09 16:39

Re: vand anvelope iarna
 
sa inteleg ca sunt de vazut in iasi...?

Armandot 06-12-09 21:32

Re: vand anvelope iarna
 
da...


All times are GMT +2. The time now is 15:08.

- Copyright 2026 4Tuning