![]() |
Re: vand anvelope iarna
up !!!
|
Re: vand anvelope iarna
up...
|
Re: vand anvelope iarna
up...nu mai vrea nimeni cauciucuri bune de iarna?
|
Re: vand anvelope iarna
astea de le ai acum cu 185 sunt dot 2002?
|
Re: vand anvelope iarna
dot 2006...
|
Re: vand anvelope iarna
ii faci o poza f aproape la zgarietura aceea te rog mult?
|
Re: vand anvelope iarna
o sa ii fac maine, dar nu e nimic grav,am mers vreo 1000km cu ele asa si nu a scapat deloc aer cauciucul ala, o domnisoara ia placut mai mult bordura si a vrut sa o vada de aproape
|
Re: vand anvelope iarna
pai da man nu scapa aer dar e mult mai sensibila acum si se poate sparge la orice soc mai mic,de aceea vreau sa vad exact cum arata
|
Re: vand anvelope iarna
3 Attachment(s)
asta e zgarietura,in poza nu se vede prea bine dar nu este adanca deloc,la ce profil au cauciucurile si la ce pret sunt...tu decizi.
|
Re: vand anvelope iarna
up... 100 lei amandoua ! profil 6-7 mm
|
Re: vand anvelope iarna
up 2 anvelope bune !
|
Re: vand anvelope iarna
up...
|
Re: vand anvelope iarna
up...
|
Re: vand anvelope iarna
sa inteleg ca sunt de vazut in iasi...?
|
Re: vand anvelope iarna
da...
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:08. |
- Copyright 2026 4Tuning