![]() |
iai zis cuiva k te duci la ea... ce tare suna :D
np |
3 Attachment(s)
:) cam asa a fost :)
|
super TRABANT SHOW - bravo omu cu trabantu
bravo omu cu peugeotu - ai aratat ca si la varsta aia (vro 50 +) se poate bravo FUG ca nu ai menajat masina de loc nici la cursa nici la show bravo MMS - dar parca era mai frumos sa vii cu honda sau citroenu :D bravo edi V12 - super show (BMW power under the hood :D ) super toti baietii care au venit , frumos organizare cum a zis gabi nu prea au fost multi oameni si poate daia a parut asa frumos. felicitari participantilor. acu bag niste poze da fac topic nou :D :D si felicitari baietilor care au venit din tara sa se bata cu crocodilii de snagov :D :D |
3 Attachment(s)
...
|
2 Attachment(s)
hai ca a bagat deja santos aici bag si eu
participanti |
3 Attachment(s)
...
|
1 Attachment(s)
...
|
3 Attachment(s)
...
|
3 Attachment(s)
...
|
spuneti cand ati terminat pentru ca vreau sa impart topicul in 2
una este cursa si una este intalnirea noastra |
3 Attachment(s)
...
|
done.. with the meeting...
|
3 Attachment(s)
sa dus mausu dam altu :D
|
3 Attachment(s)
next
|
3 Attachment(s)
next
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:28. |
- Copyright 2026 4Tuning