Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Ford Capri MK I (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/14991-ford-capri-mk.html)

Ford_V6 27-07-06 03:16

Re: Ford Capri MK I
 
Quote:

Indiferent de problema piese pt Ford V6 sunt f ieftine,
Adia piesele pentru mine sunt ieftine mah ???????

florin_cars 28-07-06 01:00

Re: Ford Capri MK I
 
aham..:twisted:
ai tu un depozit..da nu dau nume...k poate pana dimi..sar Caprarii/Fordistii pe el :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

florin_cars 08-08-06 13:33

Re: Ford Capri MK I
 
6 Attachment(s)
niu picciars :D

florin_cars 08-08-06 13:34

Re: Ford Capri MK I
 
4 Attachment(s)
acum pe tehnic sa mergem :arrow:

florin_cars 08-08-06 13:49

Re: Ford Capri MK I
 
in jurul datei de 18 august pot asigura transport catre Bucuresti ieftin...asta insemnand 850Euro..direct in Bucuresti :twisted: :twisted:

EvLSant0S 09-08-06 11:22

Re: Ford Capri MK I
 
NU o da .... .
ptr 850 de euro .. .
nu o da !
chiar nu se merita....

florin_cars 09-08-06 22:01

Re: Ford Capri MK I
 
adica?
Santose..daca o vrei tu, ia-o..
ba o DAU :twisted: :lol: :lol: :lol:

kgb_engine 10-08-06 11:32

Re: Ford Capri MK I
 
SUPER ce naspa k nam banii :( k nu mai stateam pe ganduri. Poate o mai tii vreun an.

florin_cars 12-08-06 00:04

Re: Ford Capri MK I
 
o tin pana se da, stiu cat am "tras" cu ea, cu actele, transportul, politia si rar-ul, bataile de cap cu vecinii :( si nu o dau pe nimic dar accept si ceva combinatii, garajul trebuie golit ...dar nu degeaba asa k dk ai ceva de propus sunt deschis ofertelor :wink:

prin 18 ajunge in Bucuresti mashinutza dk este cineva interesat sa zica.

florin_cars 13-08-06 17:10

Re: Ford Capri MK I
 
asteapta client spre Bucuresti pana prin 18..eniuan?

florin_cars 21-08-06 11:53

Re: Ford Capri MK I
 
inca isi asteapta casa noua :)

Ford_V6 23-08-06 11:04

Re: Ford Capri MK I
 
Salut

Fa si mie un pret la fisele si bujiile alea . . . .asta daca le dai separat...

eventual si la evacuarile de inox . . .

florin_cars 28-08-06 00:51

Re: Ford Capri MK I
 
scuze...uite raspunsul >>
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...571#post534571

einstein1984 30-08-06 11:59

Re: Ford Capri MK I
 
Stii ce are V6-le de tacane? Cuzinet de la arborele cu came bulit, care a mancat si din arbore din cauza frecarii! Mai toate V6 de la ford cu arborele de distributie in bloc au beleaua asta.

florin_cars 31-08-06 00:05

Re: Ford Capri MK I
 
hmm..interesant..mi-a zis si Ford_V6 parca aceeasi chestie....totusi ar trebui sa-l desfac..si sa vad cum arata axul cu came.
mersi de info..dar oricum..cred k il cam bucatesc...pt k si Ford_V6 vrea niste piese.., carbu l-am dat(desi poate mai gasesc unu, doua)...
oi vedea :)


All times are GMT +2. The time now is 10:11.

- Copyright 2026 4Tuning