Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   BMW GRILLFEST - 31 Oct (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/149740-bmw-grillfest-31-oct.html)

preparatu 25-10-09 12:47

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Quote:

Originally Posted by da_joint (Post 2748944)
inca una,tot by_kty ;) ,asta a adus juma din pisicile de pe forum lol


@criss1977-Man fara suparare,da hai sa nu facem din acest Thread un topic de anunturi,vad ca ai accesorii bmw de vanzare,frumos ar fi sa ma contactezi,discutam,iti promovez marfa,in schimb tu faci un discount real-nu fictiv pentru potentialii cumparatori si asa toata lumea e multumita.

"Stim si de intalnirea BMWClub,insa din pacate nu prea putem colabora cu dansii in ciuda faptului ca suntem uniti de aceeasi pasiune...pacat"
Da,pacat,nu am nimik cu nimeni,acolo sunt mai multi "smecherasi" cu bmw-uri "scumpe" si noi cu e36 si e30 nu prea avem loc de ei,dar asta e,nu este suparare,pasionati suntem toti,daca e cineva de acolo poate sa ni se alature,ii asteptam...

K T Y 25-10-09 13:43

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
da .. nici eu nu generalizez BMWCLUB .... - - - - dar ... sunt frate catizva soareci de calculator care nu fac decat sa comenteze la fiecare anunt de te scot din sarite . stii .. pasionati d aia BMW care dupa ce si au luat un 316 ii mai calculeaza si consumul cu 3 zecimale ... zici ca s babele din reclama cu pateul ardeal :)))))))

in sf ... normal ca i asteptam si pe ei ... sa i dam pe brazda, nu de alta ci sa le vindem un motor de M ceva ;) si s ale aratam ca " pasiunea bate criza " ;)

No-X-Cape 25-10-09 18:25

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
da, eu sunt membru si acolo, nu generalizati ca nu e chiar asa, pe toate forumurile sunt si carcotasi si rau intentionati, deci n-are rost comparatia :) acolo e o medie de varsta mai mare fata de ce e pe 4 tuning, aici e un forum auto general acolo se adreseaza doar brand-ului BMW... hai sa fim oameni in primul rand

antacebal 25-10-09 19:48

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Quote:

Originally Posted by K T Y (Post 2748911)
deci deocamdata toate 3 masinile ... aduse de mine ... ( daca nu il confund pe antacebal cu fratele ;) ) ar trebui sa scrieti pe ele by kty_racing :) .... ca .. asha reclama mai rar ..

A lu fratimiu e luata de la tine :D

shantzu 25-10-09 19:52

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Quote:

Originally Posted by da_joint (Post 2748944)
Ploiestiul,nimic? hai ,va asteptam in forta!

O sa ii anunt eu pe baieti, poate se strang cateva masini si de la noi :-)

bmwowners 25-10-09 21:52

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Joint fa si un topic la sectiunea evenimente ca acolo se uita mai multi! Oricum pana acum multa vorba si putine masini. Oricum bafta!! Daca vrei sa te ajut cu siteul meu cu cea mai mare placere!

bmw_motorsport 25-10-09 22:01

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
prezent;)....o alta pisi...un alt babalac:twisted::twisted:

robert_berceni 26-10-09 08:47

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
primiti si babe in club?
vin si eu cu baba mea.
e34 m50b20
cu respect,
B 75 K E L

da_joint 26-10-09 12:29

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
primim,primim

my life 27-10-09 17:54

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
1 Attachment(s)
daca reusesc sa nu ma duc la munca vin si eu ;)

da_joint 28-10-09 10:37

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Pana acum ar fi cam asa:
1.)Iondarie
2.)criss1977
3.)Kty
4.)Preparatu
5.)da_joint
6.)bmw_motorsport
7.)Robert KEL
8.)e46 RRM

iondarie 28-10-09 10:54

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
hai si cu femeile dupa voi sa fim mai multi =)) a mea e oricum inclusa in pachet, ea e soferul :D

K T Y 28-10-09 11:14

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
cu a mea inca ma cert sa ramana acasa :)))

iondarie 28-10-09 11:19

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
cu a mea ma cert sa-mi dea bani de asigurare ca sa nu scot numerele degeaba :))

K T Y 28-10-09 11:33

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
pai hai s ale punem s ase certe intre ele ... si s ane lase n pace ;)


All times are GMT +2. The time now is 08:16.

- Copyright 2026 4Tuning