![]() |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Quote:
Da,pacat,nu am nimik cu nimeni,acolo sunt mai multi "smecherasi" cu bmw-uri "scumpe" si noi cu e36 si e30 nu prea avem loc de ei,dar asta e,nu este suparare,pasionati suntem toti,daca e cineva de acolo poate sa ni se alature,ii asteptam... |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
da .. nici eu nu generalizez BMWCLUB .... - - - - dar ... sunt frate catizva soareci de calculator care nu fac decat sa comenteze la fiecare anunt de te scot din sarite . stii .. pasionati d aia BMW care dupa ce si au luat un 316 ii mai calculeaza si consumul cu 3 zecimale ... zici ca s babele din reclama cu pateul ardeal :)))))))
in sf ... normal ca i asteptam si pe ei ... sa i dam pe brazda, nu de alta ci sa le vindem un motor de M ceva ;) si s ale aratam ca " pasiunea bate criza " ;) |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
da, eu sunt membru si acolo, nu generalizati ca nu e chiar asa, pe toate forumurile sunt si carcotasi si rau intentionati, deci n-are rost comparatia :) acolo e o medie de varsta mai mare fata de ce e pe 4 tuning, aici e un forum auto general acolo se adreseaza doar brand-ului BMW... hai sa fim oameni in primul rand
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Quote:
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Quote:
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Joint fa si un topic la sectiunea evenimente ca acolo se uita mai multi! Oricum pana acum multa vorba si putine masini. Oricum bafta!! Daca vrei sa te ajut cu siteul meu cu cea mai mare placere!
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
prezent;)....o alta pisi...un alt babalac:twisted::twisted:
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
primiti si babe in club?
vin si eu cu baba mea. e34 m50b20 cu respect, B 75 K E L |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
primim,primim
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
1 Attachment(s)
daca reusesc sa nu ma duc la munca vin si eu ;)
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Pana acum ar fi cam asa:
1.)Iondarie 2.)criss1977 3.)Kty 4.)Preparatu 5.)da_joint 6.)bmw_motorsport 7.)Robert KEL 8.)e46 RRM |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
hai si cu femeile dupa voi sa fim mai multi =)) a mea e oricum inclusa in pachet, ea e soferul :D
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
cu a mea inca ma cert sa ramana acasa :)))
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
cu a mea ma cert sa-mi dea bani de asigurare ca sa nu scot numerele degeaba :))
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
pai hai s ale punem s ase certe intre ele ... si s ane lase n pace ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:16. |
- Copyright 2026 4Tuning