![]() |
Re: O Miata cu valente... retro
intradevar a iesit o masina unica, iar jantele si farurile intregesc nota retro pe care proprietarul si-a imaginat-o...
|
Re: O Miata cu valente... retro
Foare reusit proiectu...arata foarte bn masina....dar pacat de vopseaua mata
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:24. |
- Copyright 2026 4Tuning