Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   NIK Customs Bucuresti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/147497-nik-customs-bucuresti.html)

B-66-FYB 05-11-09 18:00

Re: NIK Customs Bucuresti
 
6 Attachment(s)
alte lucrari NIK Customs:
-bara fata logan
-bara spate OPEL VECTRA B
-bara spate FABIA

Eugen_TL 06-11-09 19:48

Re: NIK Customs Bucuresti
 
urate bari... asa le-ai desenat tu sau proprietarii?

B-66-FYB 08-11-09 06:57

Re: NIK Customs Bucuresti
 
toate barile sunt facute la comanda clientului :shock:
gusturile nu se discuta

TZN 85 BUB 08-11-09 08:12

Re: NIK Customs Bucuresti
 
2 Attachment(s)
salut,

la o bara fata de matiz se poate face o "muscatura" cum e gaura la logan mcv ? pm cu pretul te rog,

B-66-FYB 09-11-09 09:11

Re: NIK Customs Bucuresti
 
se face ai p.m.

pustiu_FUG 09-11-09 09:37

Re: NIK Customs Bucuresti
 
salut, un bad boy pentru matiz?..pret? ms

B-66-FYB 09-11-09 09:43

Re: NIK Customs Bucuresti
 
se rezolva ai p.m.

wizzardd 09-11-09 19:34

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Salut,
Am si eu un spoiler de pisicuta care trebuie reparat cu fibra. Are o crapatura sub farul drept pana la proiector si o bucata de aprox 8-10 cm sarita de sub proiectorul din stanga. Nu este mult de lucru zic eu dar este deranjant pentru aspectul general al masinii. Imi spui si mie un pret pentru reparatie te rog si imi zici daca te ocupi si de vopsea?
Multumesc

B-66-FYB 09-11-09 19:54

Re: NIK Customs Bucuresti
 
se poate si cu vopsitorie si fara depinde de tine,ai p.m.

t@uru 10-11-09 08:28

Re: NIK Customs Bucuresti
 
O capota se poate copia din fibra? Eu o fac dupa cum am nevoie din tabla, inclusiv finisata cu kit si ce mai e nevoie ca sa iasa perfecta la copiere.

Renault 5

B-66-FYB 11-11-09 10:48

Re: NIK Customs Bucuresti
 
da, se poate face .

B-66-FYB 12-11-09 14:25

Re: NIK Customs Bucuresti
 
6 Attachment(s)
........
-pleoape Opel Corsa C
-proiectul Golf 4 -66FYB- debuteaza cu o capota cu badboy+doua grile aerisire laterale, urmeaza spoiler fata si restul

B-66-FYB 14-11-09 15:43

Re: NIK Customs Bucuresti
 
2 Attachment(s)
-inca doua bari in lucru:
-bara fata golf 4 custom
-bara fata Solenza

B-66-FYB 18-11-09 18:23

Re: NIK Customs Bucuresti
 
7 Attachment(s)
-Reparatie bari Vectra C

B-66-FYB 03-12-09 13:30

Re: NIK Customs Bucuresti
 
7 Attachment(s)
-golful incepe sa prinda forma:
-reparatie pano lateral Scania


All times are GMT +2. The time now is 21:55.

- Copyright 2026 4Tuning