![]() |
Re: NIK Customs Bucuresti
6 Attachment(s)
alte lucrari NIK Customs:
-bara fata logan -bara spate OPEL VECTRA B -bara spate FABIA |
Re: NIK Customs Bucuresti
urate bari... asa le-ai desenat tu sau proprietarii?
|
Re: NIK Customs Bucuresti
toate barile sunt facute la comanda clientului :shock:
gusturile nu se discuta |
Re: NIK Customs Bucuresti
2 Attachment(s)
salut,
la o bara fata de matiz se poate face o "muscatura" cum e gaura la logan mcv ? pm cu pretul te rog, |
Re: NIK Customs Bucuresti
se face ai p.m.
|
Re: NIK Customs Bucuresti
salut, un bad boy pentru matiz?..pret? ms
|
Re: NIK Customs Bucuresti
se rezolva ai p.m.
|
Re: NIK Customs Bucuresti
Salut,
Am si eu un spoiler de pisicuta care trebuie reparat cu fibra. Are o crapatura sub farul drept pana la proiector si o bucata de aprox 8-10 cm sarita de sub proiectorul din stanga. Nu este mult de lucru zic eu dar este deranjant pentru aspectul general al masinii. Imi spui si mie un pret pentru reparatie te rog si imi zici daca te ocupi si de vopsea? Multumesc |
Re: NIK Customs Bucuresti
se poate si cu vopsitorie si fara depinde de tine,ai p.m.
|
Re: NIK Customs Bucuresti
O capota se poate copia din fibra? Eu o fac dupa cum am nevoie din tabla, inclusiv finisata cu kit si ce mai e nevoie ca sa iasa perfecta la copiere.
Renault 5 |
Re: NIK Customs Bucuresti
da, se poate face .
|
Re: NIK Customs Bucuresti
6 Attachment(s)
........
-pleoape Opel Corsa C -proiectul Golf 4 -66FYB- debuteaza cu o capota cu badboy+doua grile aerisire laterale, urmeaza spoiler fata si restul |
Re: NIK Customs Bucuresti
2 Attachment(s)
-inca doua bari in lucru:
-bara fata golf 4 custom -bara fata Solenza |
Re: NIK Customs Bucuresti
7 Attachment(s)
-Reparatie bari Vectra C
|
Re: NIK Customs Bucuresti
7 Attachment(s)
-golful incepe sa prinda forma:
-reparatie pano lateral Scania |
| All times are GMT +2. The time now is 21:55. |
- Copyright 2026 4Tuning