![]() |
Re: Gladiatorul de 700 CP
Ce frumos arata, si performantele uimitoare dar cati zeci de litri consuma la suta? 50-60?:))oricum bravo nemtilor.
|
Re: Gladiatorul de 700 CP
vine si pe roz?:X
=))glumesc!! e un exemplu bun de imaginatie si bun gust...ca deja eram plictisit de kit'urile exagerate pe cayenne!!asta il prinde bine..plus interiorul si performantele zdrobitoare |
Re: Gladiatorul de 700 CP
Scaune de GT3, rollbar, mult carbon.. un interior care impresioneaza, mai ales pt clasa din care face parte.
|
Re: Gladiatorul de 700 CP
Superba combinatia de culori. Ca idee e foarte tare roll-baru..
|
Re: Gladiatorul de 700 CP
Sper ca mosu sa citeasca acest Threat, sa stie ce sa imi aduca..
|
Re: Gladiatorul de 700 CP
arata bn
|
Re: Gladiatorul de 700 CP
cred ca am sa visez urat in seara asta :(
grava rau, masina boomba, rupe tot |
Re: Gladiatorul de 700 CP
Demential...Cuvintele sunt deprisos!...
|
Re: Gladiatorul de 700 CP
moama!!!criminal!cat de misto se imbina cumorile........supeeeeeer masinuta!!!!!!8)
|
Re: Gladiatorul de 700 CP
performantele de remarcat, iar combinatia de culori imi place, insa nu-mi place kit-ul
|
Re: Gladiatorul de 700 CP
masina nu imi place deloc dar combinatia de culori este incredibila rosu intens cu negru ciminal aboslut criminal...
http://www.fordvehicles.com/the2010m...erview/No68828 |
Re: Gladiatorul de 700 CP
Pfff.... Ce zace în maşina asta!!!!
|
Re: Gladiatorul de 700 CP
foarte tare
|
Re: Gladiatorul de 700 CP
Frumos interior ,frumoase jante....Dragut motor:lol:
|
Re: Gladiatorul de 700 CP
ehe frumos pacat ca pt multi dintre noi ramane doar so vedem in poze sau ca si alte masini pe la showroom-uri.. o fi criza da vad ca se cam bombardeaza cu masini tari incontinu, de porsche-le asta ce sa zic superb, prea tare!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:24. |
- Copyright 2026 4Tuning