Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Gladiatorul de 700 CP (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/147436-gladiatorul-700-cp.html)

Champion 12-10-09 14:50

Re: Gladiatorul de 700 CP
 
Ce frumos arata, si performantele uimitoare dar cati zeci de litri consuma la suta? 50-60?:))oricum bravo nemtilor.

The MIG 12-10-09 16:29

Re: Gladiatorul de 700 CP
 
vine si pe roz?:X
=))glumesc!!

e un exemplu bun de imaginatie si bun gust...ca deja eram plictisit de kit'urile exagerate pe cayenne!!asta il prinde bine..plus interiorul si performantele zdrobitoare

SV25MBN 12-10-09 17:57

Re: Gladiatorul de 700 CP
 
Scaune de GT3, rollbar, mult carbon.. un interior care impresioneaza, mai ales pt clasa din care face parte.

Orllando 12-10-09 18:13

Re: Gladiatorul de 700 CP
 
Superba combinatia de culori. Ca idee e foarte tare roll-baru..

B3ST 12-10-09 18:27

Re: Gladiatorul de 700 CP
 
Sper ca mosu sa citeasca acest Threat, sa stie ce sa imi aduca..

Tristann 12-10-09 18:54

Re: Gladiatorul de 700 CP
 
arata bn

Racer_e30 12-10-09 19:05

Re: Gladiatorul de 700 CP
 
cred ca am sa visez urat in seara asta :(
grava rau, masina boomba, rupe tot

teen.ager 12-10-09 19:13

Re: Gladiatorul de 700 CP
 
Demential...Cuvintele sunt deprisos!...

marius3030 12-10-09 19:28

Re: Gladiatorul de 700 CP
 
moama!!!criminal!cat de misto se imbina cumorile........supeeeeeer masinuta!!!!!!8)

Geo_DXG 12-10-09 19:50

Re: Gladiatorul de 700 CP
 
performantele de remarcat, iar combinatia de culori imi place, insa nu-mi place kit-ul

country boy 12-10-09 20:04

Re: Gladiatorul de 700 CP
 
masina nu imi place deloc dar combinatia de culori este incredibila rosu intens cu negru ciminal aboslut criminal...

http://www.fordvehicles.com/the2010m...erview/No68828

GJ 64 GAB 12-10-09 20:08

Re: Gladiatorul de 700 CP
 
Pfff.... Ce zace în maşina asta!!!!

MM11AJJ 12-10-09 20:15

Re: Gladiatorul de 700 CP
 
foarte tare

Oltcit Rally Team 12-10-09 20:49

Re: Gladiatorul de 700 CP
 
Frumos interior ,frumoase jante....Dragut motor:lol:

F430 12-10-09 21:33

Re: Gladiatorul de 700 CP
 
ehe frumos pacat ca pt multi dintre noi ramane doar so vedem in poze sau ca si alte masini pe la showroom-uri.. o fi criza da vad ca se cam bombardeaza cu masini tari incontinu, de porsche-le asta ce sa zic superb, prea tare!!


All times are GMT +2. The time now is 07:24.

- Copyright 2026 4Tuning