Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Ce'ai face daca.... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/14704-ceai.html)

GolfuletzS 19-03-06 15:44

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by spiry_moto
fuck you cipi.....invata sa numeri....am zis PRIMUL CAZ

se mai intampla :twisted:

chill :lol: :lol:

EvLSant0S 20-03-06 01:11

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy
sa-mi faca prietenul asta n-as mai vb cu el ... si fii sigura ca pana la dusmanie e un singur pas micut de tot.. iar apoi pana labataie la fel ! asta sa zicem prin absurd ca as insela si i-as spune lui.. pt ca 1 nu insel si 2 sigur nu i-as spune tot( oricine dintre noi are secrete pe care numai el le stie si nu le spune nimanui)

iar faza cu prietena mea cu alta... nu cred ca as fi procedat intr-un fell... as vb cu ea plm... chiar nu m-am lovit de asa ceva sa pot spune

si ? il iei la bataie si ? ce castigi ? eu am patit-o .. oarecum .. sau poate ca nu .. cu bataia nu rezolvi nimic, dar ..... daca chiar e nevoie .. apelezi si la asa ceva :) ideea e sa .. stai tu linistit ,sa-ti vezi de treaba ta .. lasa-i .. sa fie ei fericiti :) tot raul spre bine , alea alea, te calmezi .. un prieten imi zicea de mult .... tre sa te doara-n .... , asa treci peste toate .. ii ziceam ca greseste, si de fapt .. avea dreptate ..

GolfuletzS 20-03-06 09:13

Re: Ce'ai face daca....
 
cine face asa ceva.... nu poate fii numit prieten... nici amic....desi se intampla f des.... eu nu am patit`o si sper sa nu o patesc .....si daca as pati`o ..... nus as fii suparat 1 zi 2 ...3 .... da pe urma.... trece..... asta e viata....


santos.... bine zicea mai sus.... ca tre sa te doara`n cot.... ca sa nu fiu vulgar ;)
ps: am zis.. ca l`as lua la bataie..... dar nu as face ... asta .... pentru ce ?! un om care nu intelege ca a gresit cu vorba buna.... nu o sa inteleaga nici cu bataie.. .ci prin fapte.... daca... tipa se joaca cu el... si el nu isi da seama inseamna ca esti chiar prost... si daca tu vei incerca sa ii arati ca greseste.. nu v`a intelege.... dar cu timpu o sa`si dea seama... ca a pierdut si timp bani sentimente si toate cele .... ;) asta e viata daca lumea e incapatanate.. si orgolioasa.... si nu vrea sa fie ajutata ... de cei care stiu chiar daca sunt mai mici mai prosti mai nustiu cum ...

Alexutzzz 20-03-06 09:22

Re: Ce'ai face daca....
 
pm ciudat inca deci inca nu mi s a intamplat niciodata poate pentru ca stiu sa imi aleg prieteni dar daca mi s ar intampla si pe fata aia chiar as iubio as lasa o in pace pe ea nu i as face nimik iar lui i as rupe mainile si l as rupe in bataie cat sa nu mai faca asta in viata lui nimanui iar daca pentru fata aaia nu as simti nimik as faceo de tot *** in fata la prieteni ei prietenele ei si asa mai departe iar lui la fel ca mai sus

Psycho 20-03-06 09:25

Re: Ce'ai face daca....
 
pana acum n`am patit`o .. dar ... exista 2 tipuri de prieteni cei la care tii si cei care nu t intereseaza de ei .. daca ar fii din prima categorie nu cred k ash face urat .. in fine dar categoria a 2`a bataie ei si lui ... incarcat bateriile descarcat si apoi iar incarcat :)

si depsre a 2`a parte sa zicem k daca ar fii o femeie nu m`ash supara .. pentru k probabil senzatiile pe care i le ofera o femeie nu i le pot oferii eu ... dar ceea ce ii ofera un barbat cred k da ... si sincer sa fiu cum viseaza toti .. nu m`ar supara daca ar face si m`ar lasa sa ma uit sau macar sa particip :)

Mustang 20-03-06 14:33

Re: Ce'ai face daca....
 
am patit-o ... plm...eu sunt stan patitu' de pe aici sau ce ????

Eugen_TL 20-03-06 17:37

Re: Ce'ai face daca....
 
santose! eu nu ma supar ca m-a lasat ea pt el sau plm... asta e treaba ei.. o fata nu poate sa fie obligata sa stea cu tine! iar pe el nu l-as bate de la incepur! dar devenind dusman iti dai seama ca la primul comentariu aiurea il consider unu de pe strada si ii dau direct ce sa mai vorbesc ! vorba e buna la cel care intelege cu care ai ce vb... dar la unii crede-ma ca nici vorba si nici bataia... asa i-a lasat D-zeu frate1 :)

d3vilish_lips 20-03-06 19:06

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

k daca ar fii o femeie nu m`ash supara ..
.....are u sure baby? :oops:....:twisted:

Psycho 21-03-06 00:10

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by d3vilish_lips
.....are u sure baby? :oops:....:twisted:

cred k nu ai citit in intregime postu .. ai citit doar ce te`a interesat .. shtii cum e .. auzi doar ce vrei :)

aleks 21-03-06 01:15

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by spiry_moto
ce'ai face dak...prietenul cel mai bun i-ar spune prietenei tale ca ai inselat-o doar pt a se da la ea iar ea de suparare s-ar combina cu el? Pe cine ai fi suparat? Pe cine ai condamna? Pe cine ai ierta?

Un alt caz....ce-ai face dak ai afla ca prietena ta pe care o iubesti te inseala cu......o fata? (si va rog nu va ganditi cum ar fi prietena ta cu prietena ei si cu tine in pat k asa e clar ca tuturor va va surade ideea :P )

primul caz... am patit-o... pe aproape..
primul instinct e sa pui mana pe ce prinzi si sa le dai amandurora...
dar dak gandesti putin situatia...
ii dai ei la muje.... o faci cum poti si cum t duce capul de kko mai bine... si sunt metode suficiente... va fi mai dulce razbunarea asa...
iar lui....depinde.. oricum... scapi de el ca prieten... si... ori ii rupi capul in portiera, ori ii bati obrazaul...depinde de om...

iar cu al doilea caz... nu cred k as reactiona prea frumos...
depinde... dar daca de obicei cu un baiat t poti lupta... in fatza altei fete n-ai nici o sansa... avem argumente diametral opuse... n-ai ce sa faci decat sa te retragi elegant si s-o lasi sa-si faca viatza intre ele...

EvLSant0S 21-03-06 11:12

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by aleks
primul caz... am patit-o... pe aproape..
primul instinct e sa pui mana pe ce prinzi si sa le dai amandurora...
dar dak gandesti putin situatia...
ii dai ei la muje.... o faci cum poti si cum t duce capul de kko mai bine... si sunt metode suficiente... va fi mai dulce razbunarea asa...
iar lui....depinde.. oricum... scapi de el ca prieten... si... ori ii rupi capul in portiera, ori ii bati obrazaul...depinde de om...

si daca nu reactionezi in nici un fel ? esti luat de fraier ? ce zici ?
oricum , tare rau postu tau :)

spiry_moto 21-03-06 17:10

Re: Ce'ai face daca....
 
Mustang...nu esti singurul care a patit-o :D ...am patit-o si eu...dar in toata telenovela asta eu eram fata :D (adik mie mi s-a zis k m-a inselat pretenu) numai ca eu nu m-am combinat cu tipu' ala ci mi-am anuntat pretenu'...n-a iesit frumos intre ei dar...viata merge inainte :D

cipi , tu nu l-ai lua la bataie ca esti prea micutz :shy:


si aleks felicitari pt al 2-lea caz...dar esti printre putinii care se gandesc totusi si la altceva in afara de pat (ma refer strict la cazul asta...ca nu pot sa vb de tine in general :P )

GolfuletzS 21-03-06 17:13

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by spiry_moto

cipi , tu nu l-ai lua la bataie ca esti prea micutz :shy:


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: rea`o ;) da chiar nu conteaza asta >:P


stiu povestea asta ?! de ai zis`o tu mai sus ?!

spiry_moto 21-03-06 17:20

Re: Ce'ai face daca....
 
n-o stii....nu povestea.........da cunosti tipu :P

era ala cercelatu' :P

GolfuletzS 21-03-06 17:25

Re: Ce'ai face daca....
 
habaar nu am... despre cine e vorba.... cercelat ?! wtf ! habar nu am zi un nume..... poate imi amintesc..... ma rog....

naspa cu situatile ... astea e bine ... ca sunt ... cam rar intalnite... pentru unii....

cel mai bine e sa sti sa iti alegi prietenii.... e cel mai important.. asta... da e naspa cand dai peste cineva cu 2 fetze .... !


All times are GMT +2. The time now is 20:16.

- Copyright 2024 4Tuning