![]() |
Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
sunt niste detalii foarte bine primite ... se potrivesc foarte frumos
|
Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
un tunning finut si de efect....super elegant
|
Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
Eu zic ca se vede unde pun mana japonezii! ;) chiar daca e vorba de masini nemtesti!!!
|
Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
pe scurt ... superb ! :)
|
Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
foarte discret lucrat,frumos:)
|
Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
sal baieti! nu mai are rost sa laud kit-ul...dar vreau sa pun o intrebare..sau mai multe.. :D (am un bmw seria 5 si de curand mi-am lovit bara fata astfel incat trebuie schimbata...) cine ar putea aduce acest kit? daca stie cineva, are vreun nr de tel la care pot suna sa ma interesez de bara fata de la wald int.? si, bineinteles, care este pretul barii? (aproximativ) multumesc anticipat pt informatii!
|
Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
Quote:
|
Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
superb...motifcarile sunt subtile!
|
Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
E O BESTIE LA COSTUM masina asta...:twisted:
|
Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
Prea frumoasa.......fiecare detaliu e gandiit si pus acolo unde trebuie8)
|
Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
foarte frumos :D i love black cars :rolleyes2
|
Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
chiar nu arata rau :D
|
Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
Quote:
|
Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
desii imi plac mai mult de 70% dintre modelele bmw, acest kit mi se pare foarte nereusit,chiar spre dezastruos. este parca prea incarcat...nu stiu,dar parca vechiul kit arata mult mai bine.
|
Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning