Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Un nou look de la Wald pentru Seria 5 (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/146695-look-wald-seria-5-a.html)

moartea16 06-10-09 20:13

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
sunt niste detalii foarte bine primite ... se potrivesc foarte frumos

Geo_DXG 06-10-09 20:15

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
un tunning finut si de efect....super elegant

SaIBoT 06-10-09 20:20

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
Eu zic ca se vede unde pun mana japonezii! ;) chiar daca e vorba de masini nemtesti!!!

cristyMB 06-10-09 20:54

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
pe scurt ... superb ! :)

rekin 06-10-09 22:48

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
foarte discret lucrat,frumos:)

Bv90cta 06-10-09 23:38

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
sal baieti! nu mai are rost sa laud kit-ul...dar vreau sa pun o intrebare..sau mai multe.. :D (am un bmw seria 5 si de curand mi-am lovit bara fata astfel incat trebuie schimbata...) cine ar putea aduce acest kit? daca stie cineva, are vreun nr de tel la care pot suna sa ma interesez de bara fata de la wald int.? si, bineinteles, care este pretul barii? (aproximativ) multumesc anticipat pt informatii!

xht20 06-10-09 23:59

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 2697839)
Astea-s poze cu M5 nu cu "mai modestul" serie 5

uita-te si tu la discurile de frana si ai sa-ti dai seama ca este doar seria 5 ;). M5 are alte discuri de frana

JuST_GiuGiu 07-10-09 07:15

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
superb...motifcarile sunt subtile!

vLaduTz_diAmoNd_Boy 07-10-09 10:17

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
E O BESTIE LA COSTUM masina asta...:twisted:

GabelloU 07-10-09 11:24

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
Prea frumoasa.......fiecare detaliu e gandiit si pus acolo unde trebuie8)

[IlluSioN] 07-10-09 13:40

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
foarte frumos :D i love black cars :rolleyes2

zaetz 07-10-09 13:53

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
chiar nu arata rau :D

Marius_mym89 07-10-09 15:53

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
Quote:

Originally Posted by The MIG (Post 2697815)
subtile modificarile dar de efect

intr-adevar !!:-P

TSC-Us 07-10-09 16:33

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
desii imi plac mai mult de 70% dintre modelele bmw, acest kit mi se pare foarte nereusit,chiar spre dezastruos. este parca prea incarcat...nu stiu,dar parca vechiul kit arata mult mai bine.

YoZ88 07-10-09 19:03

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 2697839)
Astea-s poze cu M5 nu cu "mai modestul" serie 5

nu are nici o treaba cu M5....M5-ul are 4 tobe ....o toba pt fiecare tips...uita-te la asta ca se face un Y la mijloc si porneste si toba din dreapta


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning