![]() |
Re: echipa de sprijin
Inca 2 prieteni sunt dispusi sa ne ajute. Gratzian, vorbim pe messenger.
|
Re: echipa de sprijin
Sal Gabi ,niste afise sa pun prin service?
|
Re: echipa de sprijin
in cateva zile ies afisele si fluturasii
|
Re: echipa de sprijin
Eu unul sunt pregatit, doar spuneti cu ce pot sa va ajut.
|
Re: echipa de sprijin
ai rabdare...o sa fim anuntati :)
|
Re: echipa de sprijin
cu cea mai mare placere doar sa ma anuntati :D
|
Re: echipa de sprijin
Pot sa dau si eu niste fluturasi prin scoala (lic. Nicolae Teclu )......cont on me.
|
Re: echipa de sprijin
lol si eu sunt din teclu, dar mai bine umplem centrul si dupaia periferia... :D
|
Re: echipa de sprijin
Quote:
|
Re: echipa de sprijin
Astept cu nerabdare
|
Re: echipa de sprijin
Daca mai ai nevoie de voluntari....anunta-ma...se gasesc mai multi din ADR care doresc sa ajute!!!
|
Re: echipa de sprijin
sal stie cineva daca au iesit afisele ?
|
Re: echipa de sprijin
luni ies, sper
|
Re: echipa de sprijin
deci ramane totu pe luni...asteptam ca numai este mult si ard de nerabdare! ;))
|
Re: echipa de sprijin
ca mica barfa, am luat azi de la tipografie primul numar al revistei...
este in legatorie, in cateva zile e gata, deci ne incadram in termen. eu sunt multumit... ramane sa aud si parerea voastra. |
| All times are GMT +2. The time now is 01:05. |
- Copyright 2026 4Tuning