Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/14575-vreau-pareri-pt-touch-screen.html)

bad_boy2k 04-04-06 16:28

Re: vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen
 
nasol! da poti sa zici ca nu e auto! a mai pomenit cineva monitor auto cu intrare VGA specifica calculatoarelor? stiu ca are si RCA....da....ziceam si io... oricum, bafta

Swat-Cat 06-04-06 20:36

Re: vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen
 
1 Attachment(s)
prima poza.... :) mai am de facut calculatorul (acum era pe un dvd player de casa)

bad_boy2k 06-04-06 21:24

Re: vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen
 
marfa! arata bine!
imi spui, te rog, cat a fost pana la urma? cu tot cu taxele de la idiotzii aia...
si...ceva detalii despre calculator?

Swat-Cat 06-04-06 23:38

Re: vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen
 
500E tot :)

calc o sa fie un P3 la 800mhz....si o placa audio M-Audio Revolution

bad_boy2k 07-04-06 14:01

Re: vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen
 
:shock:
hotzii dracului!!!!!!! ce nenorociti ba frate. asta e...sper ca esti multumit de el... p3 la 800...cu M-audio revo...6 sau 8 canale ? :P
ar trebui sa sune marfa. succes cu el.
bafta

BabyBlue_EVO 10-04-06 10:27

Re: vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen
 
adik bagi un calc in mashina ? :D sau nu intzeleg eu bine?

Swat-Cat 10-04-06 11:45

Re: vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen
 
dap :)...trebuie sa imi vina piesele pt sursa saptamana asta....

BabyBlue_EVO 10-04-06 15:29

Re: vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen
 
foarte tare :d vreau sa vad shi eu asta ;) deci cand faci sa anutzi evo-u :P

beck 12-04-06 11:31

Re: vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen
 
Quote:

Originally Posted by Swat-Cat
dap :)...trebuie sa imi vina piesele pt sursa saptamana asta....


cum adica sa iti vina piesele? o montezi tu ?

ma intereseaza si pe mine o sursa de 12v pt carputer :D

Swat-Cat 12-04-06 14:34

Re: vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen
 
sursa se 12v exista pe net.... pot sa aduc din afara dar costa ~100E... s-a cam terminat bugetul...asa ca m-am apucat eu sa fac una care sa mearga cat de cat...sper :)

Swat-Cat 15-04-06 16:18

Re: vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen
 
4 Attachment(s)
it`s alive....uluitor sursa merge :))

a venit si placa de sunet pt SQ :))

bad_boy2k 15-04-06 19:53

Re: vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen
 
bvoooo
abia astept sa-l pui in titiu' sa ne spui cum se aude comparativ cu un HU.
te salut si bafta in contiuare

aByS 07-08-06 21:41

Re: vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen
 
da
Super fain.
Sunt curios ce componenta a avut pana la final computador-ul.

Si mai ales cum merge in real life. Rezista la socuri?

Swat-Cat 07-08-06 23:29

Re: vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen
 
P3 la 800MHZ. cu 120ram.hdd 80gb. placa sunet M-audio 7.1.dvd player.
totu se misca realtime inafara de filmele cu ac3(nu am reusit sa activez decodarea hardware a placii de sunet).... nu exista probleme cu vibratile

aByS 08-08-06 06:50

Re: vreau si eu niste pareri pt un Touch Screen
 
am vazut ca baietii de la CarPC.ro folosesc un calc cu proc de la Via, fara nici un cooler. Chiar hdd-ul e inlocuit cu un CF mai mare. asta pentru a se evita orice miscare in calculator.
Pe ce masina l-ai pus? La sursa ai ventilator?

Cred ca o sa ma apuc si eu de asa ceva. e o treaba super faina. asta cred ca este solutia viitorului.:D


All times are GMT +2. The time now is 07:14.

- Copyright 2026 4Tuning