Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - XOX (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/145241-e46-xox.html)

E30_Power 29-09-09 19:24

Re: E46 - XOX
 
Frumos tare si fratiorul sau:)

nazca 29-09-09 20:00

Re: E46 - XOX
 
acum vreo luna de zile am dat navigatia jos pentru ca nu mergea si acum nu-mi mai functioneaza computerul de bord si senzori de ploaie
aveti idee ce ar putea avea?

silent 29-09-09 22:17

Re: E46 - XOX
 
DB 23 XOX ...ON ROAD! https://www.youtube.com/watch?v=OD9Mb...e=channel_page

EmyM6 03-10-09 16:46

Re: E46 - XOX
 
da mah incepe sa arate si ea a masina;) vezi ce face cu turbina aia k te cam rupe razvan cu seatu;)

nazca 03-10-09 19:14

Re: E46 - XOX
 
Quote:

Originally Posted by EmyM6 (Post 2689285)
da mah incepe sa arate si ea a masina;) vezi ce face cu turbina aia k te cam rupe razvan cu seatu;)

nu stiu ma ce are ca azi i/am dat jos egr-ur si nici ala nu functioneaza
m-a terorizat

dolb 03-10-09 19:25

Re: E46 - XOX
 
planuri..ceva..cu el ? :D

nazca 03-10-09 19:29

Re: E46 - XOX
 
planuri sunt dar mai intai sa repar chestia asta
in al 2-lea rand muzica de pe solenza mutata pe el

nazca 04-10-09 18:22

Re: E46 - XOX
 
4 Attachment(s)
azi am umblat pe la turbina si am aflat de ce nu-mi functioneaza cum trebuie
o supapa de la vacum nu deschide si nu face presiune cat trebuie
furtunele nu sunt sparte,acum sa vad de ce nu deschide

EmyM6 05-10-09 18:09

Re: E46 - XOX
 
Poate facem si noi o sedintza foto dar numai dupa ce schimb bara:D bafta cu ea

EmyM6 05-10-09 18:10

Re: E46 - XOX
 
apropo un angel ar da bine langa xenonul ala;)

nazca 05-10-09 18:11

Re: E46 - XOX
 
Quote:

Originally Posted by EmyM6 (Post 2695066)
Poate facem si noi o sedintza foto dar numai dupa ce schimb bara:D bafta cu ea

facem cum sa nu
xenon nu prea mai am
mai merge decat un bec pe lunga

nazca 06-10-09 19:42

Re: E46 - XOX
 
9 Attachment(s)
o sesiune foto facuta azi
nu prea clare pozele ca sunt facute cu telefonul

edy1092 13-10-09 08:37

Re: E46 - XOX
 
Cam dubioasa sedinta asta foto cu "VACA la pascut"

nazca 13-10-09 08:40

Re: E46 - XOX
 
Quote:

Originally Posted by edy1092 (Post 2714370)
Cam dubioasa sedinta asta foto cu "VACA la pascut"

in care poza e vaca
ca sa mor daca am vazuto
eram la tara

nazca 21-10-09 19:21

Re: E46 - XOX
 
3 Attachment(s)
aveti idee ce model sunt jantele astea si ce culoare sa le vopsesc?


All times are GMT +2. The time now is 20:30.

- Copyright 2026 4Tuning