![]() |
Re: Zapp vs. Cosmote
zapp...cosmote e de kk !
o sa va dati seama in curand ;) |
Re: Zapp vs. Cosmote
Pe ce criterii ? Ce intrebare idioata , le comparam datorita faptului ca ofera acelasi gen de oferta si anume minute multe in retea oricand .
|
Re: Zapp vs. Cosmote
io zic o chestie pe care multi probabil o stiu sigur, altii nu au idee de asa ceva... dar, eu, din cate am mai vb si cu altii....
se pare ca acest...sa-i spunem: deosebit, cosmote, ar fi fostul cosmorom. care cosmorom era al lui romtelecom, romtelecom, fiin prima firma de dupa revolutie care oferea si telefonie mobila (Asta pe vremea cand juma' de romanie nu avea tel fix). acum, parerile sunt impartite, dar nu sunt singurul care zice ca romtelecomu se indreapta fain- frumos catre faliment, datorita tarifelor uriase, pentru care nu ofera nimic, in timp ce multe alte firme ofera si net, si tel, si neste preturi... deosebit de accesibile... iar acum le umfla cu alte vrajeli de genul "alta veste buna de la romtelecom", etc, etc... si, deci, acum incearca sa iasa, cumva, oricum din aceasta disperare, un drum sigur catre faliment. garantat exista alte, si alte pareri, dar va rog frumos, nu-mi sariti in cap. e parerea mea. |
Re: Zapp vs. Cosmote
Si ce treaba are cu Zapp Vs Cosmote?
|
Re: Zapp vs. Cosmote
Cum ce treaba are ma?
Ce te deranjeaza? Ca nu intelegem! |
Re: Zapp vs. Cosmote
Romtelecomul , lasa-l dracu pe ala si fa referire strict la Zapp vs Cosmote
|
Re: Zapp vs. Cosmote
pai ba obraznick, trecand peste limbajul si tonul tau... cosmoromul a fost al lui romtelecom. deci, daca cosmote e fostul cosmorom, ne putem da seama de ce calitatea e precara, nu face conexiunile, are 2, 3 centre, etc, etc... treaba romaneasca, si de asta mi se parea ceva ridicol, o comparatie intre zapp si cosmote. am fost destul de explicit, sau trebuie sa ma cobor si mai mult ca sa intelegi si tu???
|
Re: Zapp vs. Cosmote
intr-adevar cata....COSMOTE este COSMOROM-ul reinventat daca pot spune asa ....
|
Re: Zapp vs. Cosmote
COSMOTE a fost cumparat de greci .
Iar romtelecom este actionar principal. Acum am aflat si eu asta . Eu credeam ca , COSMOTE este al romtelecomului. |
Re: Zapp vs. Cosmote
Deci explicati astfel incat sa inteleg si eu ca is mai huiduma:) ... Apartine de Romtelecom sau de OTE?Ca eu stiu ca nu are treaba cu Romtelecom
|
Re: Zapp vs. Cosmote
poate ati observat ca sa mai redresat considerabil reteaua pe timp de seara noapte ....
|
Re: Zapp vs. Cosmote
Quote:
Inainte era de romtelecom si era COSMO + ROM. Acu e de OTE si e COSM + OTE . |
Re: Zapp vs. Cosmote
daaa, culmea treaba cu grecii, ca renumitul romtelecom, care detinea monopolul in romania, pana nu de mult, apartinea tot unui grec. nu va da de gandit???
|
Re: Zapp vs. Cosmote
Fratilor, e Zapp vs. Cosmote. Lasati romtelevomu,orangeu si connexu! ok ?
|
Re: Zapp vs. Cosmote
auzi altu... bai frate, e forum, facem topic pt fiecare vorba??? hoo, sa ne lamurim cu o treaba, continuam, e discutie, nu monolog.
apropo, parca tipi de la o posta: "sunt olteaaan". si asta iti zic ca am copilarit printre olteni... |
| All times are GMT +2. The time now is 01:05. |
- Copyright 2026 4Tuning