Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Inca un mini eco - e-UP! (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/143244-mini-eco-up.html)

SAVYN 17-09-09 00:10

Re: Inca un mini eco - e-UP!
 
parerea mea e ca cei ce posteaza aici incep sa exagereze. in momentul in care imi spui despre o masina ca este "mult mai mica decat Lupo" si nu-mi dai poze cu un carucior de cumparaturi, eu zic ca exagerati si nu este de efect.
revenin la topic: imi place faptul ca multi producatori au inceput sa faca masini mici electrice. care scoate primu o masinuta teleghidata (electrica - era o gluma) cu autonomia de 300km, a mea e :D

METEORSHOP 17-09-09 09:03

Re: Inca un mini eco - e-UP!
 
Pacat ca apare asa tarziu!:sad:

Tristann 17-09-09 09:44

Re: Inca un mini eco - e-UP!
 
nu este cine stie ce

tsughi.bughi 17-09-09 20:45

Re: Inca un mini eco - e-UP!
 
WOW! cat de urat :)


All times are GMT +2. The time now is 04:23.

- Copyright 2026 4Tuning