Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Consignatie ONLINE !!! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/142741-consignatie-online.html)

Khristy 27-10-09 14:13

Re: Consignatie ONLINE !!!
 
Mai dam jos din preturi ... e criza !!!
- Nokia E90 - 850 RON Cash - 950 RON combinatii
- Navigatie MIO P340 - 500 RON Cash - 600 RON Combinatii
- Nokia 7210 Supernova - 300 Cash
- Nokia 1110i - 90 Cash
- Aparat foto Samsung 5.1 mpx - 250 RON Cash - 300 Combinatii
- Nokia 1208 Nou in cutie ( 00.00 min, folie pe ecran) - 120 RON Cash !!!

dautopor 02-11-09 08:34

Re: Consignatie ONLINE !!!
 
salutare mai ai aerul conditionat? :)

Khristy 02-11-09 09:05

Re: Consignatie ONLINE !!!
 
Quote:

Originally Posted by dautopor (Post 2771920)
salutare mai ai aerul conditionat? :)

Dap .... !!!

Khristy 13-11-09 07:09

Re: Consignatie ONLINE !!!
 
Volvo vandut ... up... !!!

Lik_focus 27-11-09 13:17

Re: Consignatie ONLINE !!!
 
Quote:

Originally Posted by Khristy (Post 2803254)
Volvo vandut ... up... !!!

Cu cat ai dat volvo ul?

Khristy 27-11-09 15:09

Re: Consignatie ONLINE !!!
 
Quote:

Originally Posted by Lik_focus (Post 2841196)
Cu cat ai dat volvo ul?

Cu mai mult decat ceream !!! :-)

TunerInProgres 27-11-09 15:11

Re: Consignatie ONLINE !!!
 
ce mai ai din cele de mai sus?

Khristy 27-11-09 17:28

Re: Consignatie ONLINE !!!
 
Quote:

Originally Posted by TunerInProgres (Post 2841457)
ce mai ai din cele de mai sus?

- Nokia E90 - 850 RON Cash - 950 RON combinatii
- Navigatie MIO P340 - 500 RON Cash - 600 RON Combinatii
- Nokia 7210 Supernova - 300 Cash
- Nokia 1110i - 90 Cash - s'au dat
- Aparat foto Samsung 5.1 mpx - 250 RON Cash - 300 Combinatii
- Nokia 1208 Nou in cutie ( 00.00 min, folie pe ecran) - 120 RON Cash !!! s'au dat

edyopel 18-01-10 15:51

Re: Consignatie ONLINE !!!
 
poate iau aparatul ;));)

Khristy 19-01-10 07:35

Re: Consignatie ONLINE !!!
 
Quote:

Originally Posted by edyopel (Post 2989544)
poate iau aparatul ;));)

poate...

Nu mai este e90 , 7210 supernova , 2 1208 .
Am un Nokia 5800 xpressmusic impecabil , pachet complet la 750 ron cash - 800 combinatii si mai am un ceas , o sa pun zilele urmatoare poze cu el !!! ceasul este tag hauer carrera !!!

andreimp3 19-01-10 10:01

Re: Consignatie ONLINE !!!
 
iti ofer doua telefoane si o casca bluetooth daca vrei... pe navigatie
-nokia n73 silver (music edition), pachetul include urmatoarele: incarcator telefon original, casti stereo orginale, card 1G (primit de cand am luat telu.), cablu de date original, manuale + cutie + kit de instalare PC originale
-casca bluetooth (buna pentru soferi) este nokia originala inca mai are folia pe ea nu am folosito doar am testato si merge de minune.. pachetul include:
incarcator pentru casca si manuale + cutia originale noika
-sony ericsson w200i black (walkman), pachetul include urmatoarele: incarcator telefon original, casti stereo (walkman) originale, card de 125 mega (primit de cand am luat telefonu), manuale + cutie + kit de instalare PC originale
nu le evaluez la o suma anume... doar daca vrei schimb
n73 are folia originala pe ecran de cand l-am luat pe el are un an si vreo 5 luni vechime nu stiu cate ore vorbite are... este fabricat finlanda... probleme are: insertia cu NOKIA de pe capacul de la camera foto este putin stearsa, tot spatele "maro" arata impecabil, dar fata "gri" are cate o zgarietura in fiecare colt... zgarietruile sunt mici... telefonul nu a fost reparat si nu a avut vre-o problema... este deocdat din fabrica
casca bluetooth este noua.. cumparata acum o saptamana (nu am ce face cu ea) are folia originala pe ea... casca a costat cam 90 ron si merge foare bine pe n73
sony ericsson la fel ca nokia nu stiu cate ore are vorbite... are vechime 2 ani aproape si jumate... are 2 zgarieturi foarte mici neobservabile... ecranul este mai zgariat... dar este foarte clar si asa... are zgarieturi mici... in rest merge foarte bine... nu a fost folosit de o jumatate de an... este decodat din fabrica si este fabricat in china
sau daca nu te intreseaza ceva de sus mai am si altceva in schimb... nokia 1600 made china codat pe orange... cred ca are maxim 5 ore vorbite... cutie originala + manuale originale, incarcator original... (pretul estimat la 60 ron)... si mai am un batran nokia 3410 nou nout... il am de 4 ani si ceva... dar nu l-am deschis nicodata... este made germany... nu are decat baterie universala pentru modelele astea de nokia... (pretul estimat 20 ron).... si mai am incarcator auto pentru nokia cu mufa subtire (merge n73 ..6300 , etc) este nou... decat l-am testat si merge de minune... (pretul este estimat la 16 ron) si mai am un suport auto... prindere cu ventuza (cu aer)ca la celelalete... produsul este universat... se poate regla pe latime pentru GPS... a fost folosit de 5 ori :D pana mi-a spart masina ca uitasem telu acolo... (pretul estimat 18 ron) si mai am un cd-writer (citeste cd, scrie cd si citeste dvd... nu scrie dvd)
a fost folosit 3 ani dar merge de minune si acum... l-am dat jos pentru ca mi-am luat dvd-writer (pretul estimat la 40 ron).... preturi negociabile ... nu iti dau diferenta cash... doar ce vrei sa iti alegi de acolo pe navigatie (asta daca vrei si tu:D)

Khristy 19-01-10 13:20

Re: Consignatie ONLINE !!!
 
Quote:

Originally Posted by andreimp3 (Post 2991935)
iti ofer doua telefoane si o casca bluetooth daca vrei... pe navigatie
-nokia n73 silver (music edition), pachetul include urmatoarele: incarcator telefon original, casti stereo orginale, card 1G (primit de cand am luat telu.), cablu de date original, manuale + cutie + kit de instalare PC originale
-casca bluetooth (buna pentru soferi) este nokia originala inca mai are folia pe ea nu am folosito doar am testato si merge de minune.. pachetul include:
incarcator pentru casca si manuale + cutia originale noika
-sony ericsson w200i black (walkman), pachetul include urmatoarele: incarcator telefon original, casti stereo (walkman) originale, card de 125 mega (primit de cand am luat telefonu), manuale + cutie + kit de instalare PC originale
nu le evaluez la o suma anume... doar daca vrei schimb
n73 are folia originala pe ecran de cand l-am luat pe el are un an si vreo 5 luni vechime nu stiu cate ore vorbite are... este fabricat finlanda... probleme are: insertia cu NOKIA de pe capacul de la camera foto este putin stearsa, tot spatele "maro" arata impecabil, dar fata "gri" are cate o zgarietura in fiecare colt... zgarietruile sunt mici... telefonul nu a fost reparat si nu a avut vre-o problema... este deocdat din fabrica
casca bluetooth este noua.. cumparata acum o saptamana (nu am ce face cu ea) are folia originala pe ea... casca a costat cam 90 ron si merge foare bine pe n73
sony ericsson la fel ca nokia nu stiu cate ore are vorbite... are vechime 2 ani aproape si jumate... are 2 zgarieturi foarte mici neobservabile... ecranul este mai zgariat... dar este foarte clar si asa... are zgarieturi mici... in rest merge foarte bine... nu a fost folosit de o jumatate de an... este decodat din fabrica si este fabricat in china
sau daca nu te intreseaza ceva de sus mai am si altceva in schimb... nokia 1600 made china codat pe orange... cred ca are maxim 5 ore vorbite... cutie originala + manuale originale, incarcator original... (pretul estimat la 60 ron)... si mai am un batran nokia 3410 nou nout... il am de 4 ani si ceva... dar nu l-am deschis nicodata... este made germany... nu are decat baterie universala pentru modelele astea de nokia... (pretul estimat 20 ron).... si mai am incarcator auto pentru nokia cu mufa subtire (merge n73 ..6300 , etc) este nou... decat l-am testat si merge de minune... (pretul este estimat la 16 ron) si mai am un suport auto... prindere cu ventuza (cu aer)ca la celelalete... produsul este universat... se poate regla pe latime pentru GPS... a fost folosit de 5 ori :D pana mi-a spart masina ca uitasem telu acolo... (pretul estimat 18 ron) si mai am un cd-writer (citeste cd, scrie cd si citeste dvd... nu scrie dvd)
a fost folosit 3 ani dar merge de minune si acum... l-am dat jos pentru ca mi-am luat dvd-writer (pretul estimat la 40 ron).... preturi negociabile ... nu iti dau diferenta cash... doar ce vrei sa iti alegi de acolo pe navigatie (asta daca vrei si tu:D)

N73 face 300ron , sony ericsson 120 , casca nu ai zis ce model este dar o punem in 80 ron ... dintr'un calcul simplu iese 500 de ron . pt combinatii navigatia este 600ron . daca mai vii cu 100 de ron peste discutam . celelalte produse ale tale nu ma intereseaza ca nu am groapa de gunoi ... Iti doresc o zi buna !!!

andreimp3 19-01-10 19:02

Re: Consignatie ONLINE !!!
 
bafta la vanzare:D...

TunerInProgres 22-01-10 00:57

Re: Consignatie ONLINE !!!
 
vrei 1 n93i arata de 8 functioneaza de 10 toate accesoriile la el +6233 negru arata 9,5/10 si functioneaza de 10 nu am cablu de date la el in rest am card+incarcator+casti+acumulator si 1mp3 samsung yp-u3 negru de 1 gb in stare perfecta se aude super+eventual 1 pereche de casti philips cu cablu de 6m volum reglabil de la buton 2 mufe...pe 5800?daca este decodat/neverlocked si pui si 2 poze cu el ms

1.9Diesel 12-05-10 14:14

Re: Consignatie ONLINE !!!
 
Salut . mai ai 5800 ? daca da la ce pret ?


All times are GMT +2. The time now is 05:34.

- Copyright 2026 4Tuning