Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   ToCA Race Driver 3-competitie (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/142129-toca-race-driver-3-competitie.html)

Racer_e30 12-09-09 15:14

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
gata astias toti nu mai vine nimeni ???????

Daniel_DRV 16-09-09 07:45

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
nu am stiut ca in fiecare seara se fac curse, o sa intru si eu in curand ca am avut de umblat zilele astea.....

Racer_e30 24-09-09 20:43

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
cred ca se poate inchide .....

Daniel_DRV 25-09-09 17:30

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
de ce ?

Racer_e30 25-09-09 18:07

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
pai daca nu se mai inscrie nimeni :sad: si vezi ca in seara asta poate dam drumul la DTM

MephistoBM 25-09-09 18:10

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
si eu ma bag, PM cu detalile despre ce si cum. multumesc

Racer_e30 25-09-09 18:11

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Quote:

Originally Posted by MephistoBM (Post 2668784)
si eu ma bag, PM cu detalile despre ce si cum. multumesc

pe ultima suta de metri inca 1 bun asa :lol:

myaytza 03-10-09 17:57

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
ma bag si io ! pls

AerosoLL 04-10-09 14:23

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Cand ne adunam si noi vreo 10 sa facem un DTM ceva vreo 30 de lapuri ? :>

Daniel_DRV 04-10-09 14:35

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
poate facem un indicar de 100 de tururi ....dar trebuie sa stabilim o ora si o data stabila dinainte cu 2-3 zile,cu parola si nume de servar ca sa nu intre si straini...

AerosoLL 04-10-09 16:41

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Se poate cu 100 ? :| Nu stiam . O sa jucam intr-o sambata sau duminica sau chiar vineri si dupa ora 19:00 . Acum trebuie cineva care sa organizeze :).

Racer_e30 04-10-09 19:00

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
ok se poate orice nui problema de organizare dar sa se aude oamanii

AerosoLL 04-10-09 19:34

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Da. Sa fim macar 7 .

Racer_e30 04-10-09 19:49

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
da macar 7 sau mai multi :D incerc sai strang vineri pe la 7 daca vor ca in week plec la curse la vitanis

AerosoLL 04-10-09 21:37

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Vineri am pana la 8 ore :D


All times are GMT +2. The time now is 19:43.

- Copyright 2026 4Tuning