![]() |
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
gata astias toti nu mai vine nimeni ???????
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
nu am stiut ca in fiecare seara se fac curse, o sa intru si eu in curand ca am avut de umblat zilele astea.....
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
cred ca se poate inchide .....
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
de ce ?
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
pai daca nu se mai inscrie nimeni :sad: si vezi ca in seara asta poate dam drumul la DTM
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
si eu ma bag, PM cu detalile despre ce si cum. multumesc
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Quote:
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
ma bag si io ! pls
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Cand ne adunam si noi vreo 10 sa facem un DTM ceva vreo 30 de lapuri ? :>
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
poate facem un indicar de 100 de tururi ....dar trebuie sa stabilim o ora si o data stabila dinainte cu 2-3 zile,cu parola si nume de servar ca sa nu intre si straini...
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Se poate cu 100 ? :| Nu stiam . O sa jucam intr-o sambata sau duminica sau chiar vineri si dupa ora 19:00 . Acum trebuie cineva care sa organizeze :).
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
ok se poate orice nui problema de organizare dar sa se aude oamanii
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Da. Sa fim macar 7 .
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
da macar 7 sau mai multi :D incerc sai strang vineri pe la 7 daca vor ca in week plec la curse la vitanis
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Vineri am pana la 8 ore :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:43. |
- Copyright 2026 4Tuning