![]() |
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
O adevarata bijuterie!
PS:Trb ceva luate masuri cu pozitionarea numarului!! |
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Poate prin California o fi vreo modă cu numerele pe o parte... Dar cine ştie... Dacă proprietarului îi place, totul e OK!...
Oricum maşina e frumoasă şi fără număr!... :lol: |
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Quote:
draguta masina.. |
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Quote:
In rest masina superba!!! |
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
sunt singuru de vede doar culoarea masinii si nu ca e M3? .. culoarea este absolut oribila ! strica toata masina...:censored::censored::censored: !!!
un portocaliu lambo.. sau un electric orange.. era poate altceva dar culoarea asta NU ! |
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Cum i-a lasat negru la faruri, zici ca e emo=))=))
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
e superba. Si farurile alea cu fundal negru ii dau un aspect .... :twisted:
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Quote:
on : nice ride ! dar cum a zis si baiatul de mai sus.. i-ar fi stat mai bine cu un orange lambo |
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Quote:
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
mie unu imi place la nebunie modelu asta de M dar trebuie sa recunosc ca nu imi place de nici o culoare.....mai bine stock cum este el de fabrica, alb si aceleasi jante care sunt pe asta;)
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
e bine...numaru ala ar trebui mutat..
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
urat!!!park e logan de taxi de al nostru colantat.pakt de masina!
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Trick 'r Treat un bmw portocaliu mat? :))
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Orice culoare ar avea, masina asta e prea frumoasa...8) dar parca iar sta si mai bn cu un NIKE pe luneta:lol::lol::lol:
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Quote:
Stati sa va arat CALIBRA mea portocalie:X:X:X:X Recent RECONDITIONATA TOTAL:) |
| All times are GMT +2. The time now is 07:22. |
- Copyright 2026 4Tuning