Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/140741-plecare-koe-cluj-19-20-sept.html)

pebbles 16-09-09 10:21

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
ok băieţi
cum văd eu treburile : fiecare cu p***a măsii
fiecare pleacă cu cine vrea,cānd vrea şi cu ce poate...pe jos,cu maşina,cu trenul,cu bicicleta
dar măcar īntr-un punct am putea să fim si noi puţin mai organizaţi,mă refer la cazare

a pomenit cineva mai sus de pensiunea 7,pe site scrie că preţurile sunt negociabile pentru un număr mai mare de camere īnchiriate
nu e mai simplu şi convenabil pt toţi să alegem o pensiune de genul şi să stăm toţi acolo,indiferent că eu ajung la 20.00 vineri şi tu la 13.00
cu o mică negociere şi un număr mare de oameni ajungem la aprox 40 lei de pers pe noapte la o pensiune mai mult decāt ok

adică no.....mă gāndesc si eu ca prostul .......

VWluci 16-09-09 11:27

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
Nu te gandesti ca prostul, te gandesti foarte bine, dar ce sa ii faci, asta este. Fiecare este cu grupul lui si rezervati in declaratii, sper ca pana vineri sa reusim sa decidem ceva.

Sonny 16-09-09 14:50

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
Pleaca careva sambata dimineata?

VWluci 16-09-09 18:10

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
Eu as vrea sa plec de sambata dimineata si sa stau pana duminica dupamasa. Din pacate nu pot veni cu masina mea asa ca in momentul de fata caut transport :)

Trancer 17-09-09 20:31

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
salutare , duminica nu pleaca nimeni ? :) bugetu' nu-mi permite sa trag si de o noapte de cazare ,asa ca as pleca frumos duminica pe la 6-7 si ajung acolo exact cand incepe la 12 ,sau eventual cum s-a mai zis la un numar mai mare ,iese pretu' mai mic la cazare si e super tare... sa vedem


LE: stie cineva sunt amenajate tribune ceva ... ca doar nu stam ca ,crenvustii sa ne benoclam la aia ce se dau de-a latu :)

VWluci 17-09-09 21:47

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
Tribune nu vor fi, datorita pretului mare de montare la noi in tara, asa ca va fi cam inghesuiala.

Sonny 21-09-09 15:34

Re: PLECARE KOE CLUJ 19-20 SEPT
 
Cateva poze de la Cluj.

http://rcrphotography.blogspot.com/2...rope-cluj.html


All times are GMT +2. The time now is 19:55.

- Copyright 2026 4Tuning