![]() |
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
masina pt el are..avion....pt nevasta la fel...pt copil ce o avea??un carucior cu reactie??:)):D
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
WTF...... dar de ce a ales beetle
chiar nu merita investitia |
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
pai la el cred ca asta era si ideea. nu merita dar se poate. si ala se pere ca poate in mAI MULTE FELURI
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
Lol...el chiar ca are un beetle unic...:lol:....
Scuterul e chiar nebunie curata....:lol: |
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
montarea unui motor General Electric de putere mare pe un VW .... nebunie curata dar se pare ca rezultatul este pe masura, dar de ce ma mir Y2K are motor RR, mai e un Golf 4 in Germania cu motor de Ranger .....
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
daca ai sta la stop,ai fii in spatele lui si ar pleca f suparat..se topeste bara..
dupa cate am vazut omu e dulau! a facut f16.. |
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
TSC-U ce spui tu s-a intamplat cu adevar - "eroul" Jay Leno pe Y2K la un semafor l-a ambalat putin si a topit bara masinii din spate :D
|
VW Beetle "JET-POWERED"
a fost faza aia cu piromaniac show sau ceva de genu! oricum idee e tare! avion de vanatoare ce un mic boost ! :))
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
trebuia sa cumpere o dacie de la noi...reusea sa si zboare:)))
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
Nu-mi place deloc cum arata dar cred ca e distractiv sa mergi cu masina asta:pistoles: .oare nu-si ia zborul la viteze mari k nici macar un eleron n-are:neutral:
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
Vai fratie,doar nu se plimba cu ea prin oras , mi-e frica sa ma gandesc:)
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
sigur nu ii da decat pe pista si pt putin timp.... de unde atat combustibil sa faci tulcea-bucuresti :) :) :)
oricum omu e nebun... macar daca punea pe alta masina ,,, a stricat bunatate de buburuza :( |
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
mah...da' ala cand da drumul la motorul cu reactie nu-i sar toate piulitele din masina?totusi...e VW,da' e Beetle...:)
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
stii cum se spune , fiecare om cu pasarica lui , asta are reactorul lui :D si oricum ala se porneste destul de greu, consuma multa energie iar odata pornit rupe kerosenul (sau cu ce este alimentat).
|
Re: VW Beetle "JET-POWERED"
:yikes: :yikes: :yikes: :yikes:
Cam cat a costat toata jucaria ? :???: E BOMBA :!: |
| All times are GMT +2. The time now is 16:59. |
- Copyright 2026 4Tuning