![]() |
Re: SEAT Exeo ST de la Je Design
Quote:
Misto Exeo si modificarile aduse. Nu are cum sa nu iti placa, la cat seamana cu Audi :D |
Re: SEAT Exeo ST de la Je Design
Quote:
|
SEAT Exeo ST de la Je Design
Frumos modificat , arata bine A4 Break asta !
|
Re: SEAT Exeo ST de la Je Design
Quote:
foarte de acord cu tine... |
Re: SEAT Exeo ST de la Je Design
arata binisor!
|
Re: SEAT Exeo ST de la Je Design
e super
|
Re: SEAT Exeo ST de la Je Design
Interiorul arata bn dar exterioru nu este asa de stralucit
|
Re: SEAT Exeo ST de la Je Design
da buna ,da parca-i lipseste ceva.
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning