![]() |
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
din ce an e masina???arata bn masina....dar nu cred ca are doar 65000de km....
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
din 1978
vezi ca are topic deschis :-) |
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
chiar are 65 000 de km, masina a fost a bunicilor si a stat mai mult in garaj insa a suferit niste zgarieturi de aiurea si de aia vopseaua mai are unele pete, capota, cupola portbagajul si mare parte din restul au inca vopseaua originala care arata inca destul de bine ....
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
k...atunci asteptam cu nerabdare sa vedem cum iese dupa ce ii pui autocolantul pe ea:D....
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
Cred ca ar arata foarte old school
|
Re: cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
cv poze?:)cum a iesit cu folie negru mat si gordini?:)asteptam...;)
|
Re: cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
Quote:
|
Re: cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
2 Attachment(s)
pe asta am prelucrat-o si eu in photoshop
negru lucios :P io zic ca merge sper sa nu se supere proprietarul masini ca am folosit pozele astea |
Re: cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
deci....dak cineva o sa faca o dacie ca asta,fix ca asta,in viitor, o sa fie cea mai frumoasa daciuca!!!!!!!!!parerea mea!!!arata impecabil!!!super!!floppinel?dak te rog eu frumos si mult :)) ,nu poti sa faci si la a mea un vt sa fie eagra si dak se poate tot un fel de gordini dar pe zambetu' lui...,deoarrece a mea este 1310 li!gasesti poze la mine in foto album!mersi anticipat!da pm dak ii cv!;)
|
Re: cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
pfff .. arata supeeerb :)
|
Re: cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
Super pe Negru Metalizat :X GG pentru idee ! Poate am sa adopt si eu ideea ,imi place cum a iesit!:dance:
|
Re: cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
Frumoasa lucrarea floppinnel...ar fi interesant sa vedem o dacie exact culoarea asta!
10+ pt editare |
Re: cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
:shock: Superba! Am ramas fara cuvinte 8)
|
Re: cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
floppinnel taticu' ai talent si pt proprietarul acestui topic cred ca ar fi bine sa o tii cat mai originala cu toate ca ai foliato pastreaza accesoriile originale cromate daca ai posibilitatea recromeazale bafta;)
|
Re: cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
cred ca ar arata foarte bine..! parerea mea
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:08. |
- Copyright 2026 4Tuning