![]() |
Re: Speed4U club Focsani...
Tot Vw e pana la urma.....Am gresit oleak k nu m-am mai uitat si de care e:D:D:D:D:D
|
Re: Speed4U club Focsani...
Quote:
data viitoare mai bine abtinete:twisted: |
Re: Speed4U club Focsani...
Quote:
|
Re: Speed4U club Focsani...
Quote:
|
Re: Speed4U club Focsani...
de cand sunt eu in club la voi fara stirea mea?
|
Re: Speed4U club Focsani...
Quote:
tek dami un tel ti.am gasit amortizoare si arcuri si tot ce vrei tu pentru e36 coupe;) |
Re: Speed4U club Focsani...
Salutari de la Costinesti ma baieti...
|
Re: Speed4U club Focsani...
Quote:
poi am vb aseara cu presedintele vostru si el zicea ca sunt eu si inca o pisica in club..k i-ati trimis voi poze cu masina etc.... pana la urma am clarificat situatia cu el PS. uite cum eram si eu bagat intr-un club auto... |
Re: Speed4U club Focsani...
e bine ca sa clarificat situatia oricum poze cu masina ta nu are pentru ca nimeni nu ia trm din cate stiu eu...in fine...esti luat cu japca de cluburi;)
aseara drag la sine intre un espero 1.5 16v si o supernova 1.4..............hm.....invingator sonnic54(geo)cu supernova;) |
Re: Speed4U club Focsani...
nai ce face , dai jet pe aici :)) .. de acum sa facem si filmulete tipule ;) bft all
|
Re: Speed4U club Focsani...
Quote:
|
Re: Speed4U club Focsani...
5 Attachment(s)
prezint si eu masinutza mea: Ford Focus 1,6 16V
|
Re: Speed4U club Focsani...
Quote:
|
Re: Speed4U club Focsani...
12 Attachment(s)
poze de aseara de la intalnire...:) scuzati claritatea pozelor:)
|
Re: Speed4U club Focsani...
Mult succes in continuare cu , clubul ! Asteptam si pozele de la sfarsitul intalnirii.. :twisted::twisted:
Am inteles ca totul s-a rezolvat. M-am intalnit cu baiatul cu espero azi si mi-a zis ca ii deconteaza tot. |
| All times are GMT +2. The time now is 01:26. |
- Copyright 2026 4Tuning