![]() |
Re: Moderator
Multumim Manu pentru confirmare. Mi-a zis Gratian ca va incerca sa-si faca timp si pentru asta dar neprimind nicio confirmare am crezut ca a uitat or smth else. In cazul asta imi cer scuze daca l-am suparat zicand ca "a promis dar nu face nimic", etc.
In concluzie, asteptam :) |
Re: Moderator
multumim manu de informatie....deci,s-au ales moderatorii:radu.3 si mba...acum asteptam ....se poate inchide,multumesc....
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:14. |
- Copyright 2026 4Tuning