Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/139090-v4tl-14-_seby_-vs-manu_96xls.html)

CrazyMan 21-08-09 22:15

Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
 
sa imi fie scuzat doble-post-ul , dar nu imi apare functia "edit". ca un PPS, imi permit sa te sfatuiesc sa dai click pe unul din rezultatele poll-ului (numarul din dreapta bar-ului de sus, care tine scorul) si o sa iti apara toti cei care au votat. majoritatea sunt oameni vechi pe site, membri activi in VT user group, deci nu poti spune ca nu au intrat/votat oameni cu experienta ... again: numa' bine ...

_seby_ 21-08-09 22:31

Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
 
Quote:

Originally Posted by CrazyMan (Post 2576049)
pe cartea mea de munca scrie "grafician" degeaba

PS: no offence si numa' bine ...


hmmm...mda...aici ai dreptate....:twisted:

Drag_Event_Addict 22-08-09 17:04

Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
 
seby 4 me

alexcump 24-08-09 09:00

Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
 
Am votat seby deoarece mi se pare mai simpla si de efect. E lucrata foarte bine, fara greseli in schimb manu are ceva greseli la stickerele acelea si parca janta spate nu arata cum trebuie.

Fara suparare pentru nici unul eu doar mi-am justificat votul.
Congrats!

DolusD 26-08-09 11:39

Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
 
Vot manu !


All times are GMT +2. The time now is 18:34.

- Copyright 2026 4Tuning