![]() |
Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
sa imi fie scuzat doble-post-ul , dar nu imi apare functia "edit". ca un PPS, imi permit sa te sfatuiesc sa dai click pe unul din rezultatele poll-ului (numarul din dreapta bar-ului de sus, care tine scorul) si o sa iti apara toti cei care au votat. majoritatea sunt oameni vechi pe site, membri activi in VT user group, deci nu poti spune ca nu au intrat/votat oameni cu experienta ... again: numa' bine ...
|
Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
Quote:
hmmm...mda...aici ai dreptate....:twisted: |
Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
seby 4 me
|
Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
Am votat seby deoarece mi se pare mai simpla si de efect. E lucrata foarte bine, fara greseli in schimb manu are ceva greseli la stickerele acelea si parca janta spate nu arata cum trebuie.
Fara suparare pentru nici unul eu doar mi-am justificat votul. Congrats! |
Re: V4TL 14 || _Seby_ vs manu_96xls
Vot manu !
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:34. |
- Copyright 2026 4Tuning